Varianty produktu

Proč právě Alfaparf Milano rEvolution Original Coloring Cream 90 ml?

Objevte kouzelný svět barev a změňte dočasně svůj vzhled hravými barevnými odstíny, které zdůrazní vaši individualitu. Semi-permanentní barvy na vlasy Alfaparf Milano rEvolution Original Coloring Cream nabízí 8 vzájemně míchatelných odstínů, které umožňují kreativní barvení vlasů a jsou vhodné pro realizaci sofistikovaných technik. Dokonalá textura a intenzivní barevné pigmenty vytváří syté barevné výsledky s oslnivým leskem a při smíchání s čistým odstínem snadno dosáhnete jemných pastelových odstínů. Šetrné složení bez obsahu amoniaku zlepšuje kvalitu vlasů a zanechává je hebké, hladké a zářivě lesklé. Krémovo-gelová konzistence zajišťuje precizní aplikaci, snadné míchání odstínů a jednotný barevný výsledek. Barvy jsou vhodné pro všechny typy světlých přírodních či zesvětlených vlasů, pro ženy i muže. Bez obsahu amoniaku.

Nejlepší výsledky jsou viditelné na přírodních světlých vlasech, předem odbarvených nebo melírovaných. Čím světlejší bude vaše barva vlasů, tím intenzivnější bude výsledek. Všechny barvy jsou vzájemně míchatelné, díky tomu lze odstíny libovolně kombinovat a vytvořit vlastní, jedinečný barevný odstín, který zdůrazní vaši individualitu.

Jedinečné vlastnosti:
 • Semi-permanentní barva na vlasy,
 • umožňuje dočasné zbarvení vlasů bez jejich poškození,
 • intenzivní či pastelové barevné výsledky,
 • umožňuje šetrné a kreativní barvení vlasů,
 • vhodné pro realizaci sofistikovaných technik barvení,
 • zlepšuje kvalitu vlasů po zesvětlení,
 • barvy jsou vhodné pro ženy i muže,
 • bez obsahu amoniaku.
Jak použít Alfaparf Milano rEvolution Original Coloring Cream 90 ml?

Použití na přírodní vlasy:

Barvu Alfaparf Milano rEvolution Original Coloring Cream aplikujte na suché vlasy, nechte působit 10-40 minut v závislosti na požadované intenzitě barvy. Poté vlasy emulgujte vodou, důkladně opláchněte a umyjte šamponem.

Použití na barvené vlasy:

Barvu Alfaparf Milano rEvolution Original Coloring Cream aplikujte na suché vlasy, nechte působit 10-15 minut v závislosti na požadované intenzitě barvy. Poté vlasy emulgujte vodou, důkladně opláchněte a umyjte šamponem.

Intenzivní barvy:

Nejdříve vlasy zesvětlete na požadovaný odstín a poté umyjte šamponem. Barvu Alfaparf Milano rEvolution Original Coloring Cream aplikujte ihned na lehce vysušené vlasy. Nechte působit 10-20 minut v závislosti na požadované intenzitě barvy. Poté vlasy emulgujte vodou, důkladně opláchněte a umyjte šamponem.

Pastelové barvy:

Pro dosažení pastelového odstínu smíchejte jakýkoli barevný odstín s barvou Alfaparf Milano rEevolution Original Coloring Cream - CLEAR v poměru 1:5 (5 dílů Revolution Clear a 1 díl barevného odstínu). Směs aplikujte na suché vlasy, nechte působit 10-15 minut v závislosti na požadované intenzitě barvy. Poté vlasy emulgujte vodou, důkladně opláchněte a umyjte šamponem.

Při aplikaci barev, vždy používejte ochranné rukavice, aby nedošlo k zabarvení pokožky rukou.

Upozornění:
 • Před prvním použití barev doporučujeme provést test citlivosti. Pokud se objeví alergická reakce v podobě vyrážky, barvu nepoužívejte.
 • Výrobek není určený pro osoby mladší 16 let.
 • Neaplikujte na vlasy, na kterých byla aplikována henna.
 • Při aplikaci používejte ochranné rukavice.
 • Nepoužívejte k barvení řas a obočí.
 • Při zasažení očí okamžitě vypláchněte vodou.
Složení Alfaparf Milano rEvolution Original Coloring Cream 90 ml
Aqua (Water) – Cetearyl Alcohol – Propylene Glycol – Ceteareth-20 – Hydroxyethylcellulose – PEG-40 Hydrogenated Castor Oil – Imidazolidinyl Urea – Phenoxyethanol – PEG-40 Castor Oil – Ethylparaben – Methylparaben – Lactic Acid - Propylparaben

Značka Alfaparf Milano je předním světovým jménem v oblasti profesionální péče o vlasy, nabízející inovativní produkty a technologie pro barvení, péči a styling vlasů. S dlouholetou historií a vášní pro krásu, Alfaparf Milano spojuje luxusní péči s kreativitou a špičkovým výkonem pro dosažení nádherných vlasů.