Proč právě Alterna Caviar Color Hold Shampoo 250 ml?

Jemný šampon pro udržení zářivé barvy vlasů. Šampon poskytuje silnou ochranu před poškozením, zabraňuje blednutí a vymývání barvy. 

Šampon neobsahuje parabeny, sulfáty, ftaláty a chlorid sodný.

Typ vlasů:

  • vhodné pro barvené vlasy
Jedinečné vlastnosti:
  • chrání barvu vlasů
  • hydratuje vlasy
  • dodává hebkost a zářivý lesk
  • zabraňuje blednutí a vymývání barvy
Jak použít Alterna Caviar Color Hold Shampoo 250ml?
  • naneste na mokré vlasy, napěňte a poté důkladně opláchněte
Špičková profesionální vlasová kosmetika Alterna byla založena v roce 1997 v kalifornském Beverly Hills. Tato luxusní vlasová kosmetika vznikla díky tomu, že v USA nebyla k dostání vlasová péče, která by byla luxusní, kvalitní a zároveň přírodní. Díky značce Alterna se nemusíte rozhodovat mezi profesionální, klinicky ověřenou a přírodní péčí. Alterna splňuje všechny tyto požadavky a více. O kvalitě a účinnosti svědčí mimo jiné špičková holywoodská klientela, v níž nechybí celebrity jako je například Jennifer Aniston, Reese Witherspoon, Hayden Panetierre a Jessica Alba.

Luxusní vlasové produkty značky Alterna jsou především známé svým obsahem vysoce kvalitních a jedinečných přírodních složek. V jejich produktech najdete vysoce účinné látky, jako je například extrakt z kaviáru, mořské bioaktivní látky, certifikované organické rostlinné výtažky a italský lanýžový olej. Produkty neobsahují žádné syntetické látky jako jsou silikony, parabeny a ftaláty.