Proč právě Alterna Caviar Multiplying Volume Styling Mousse 232 g?

Toužíte po extra objemu? S novou stylingovou pěnou od Alterny vykouzlíte bohatý objem i na rovných dlouhých vlasech. Lehká stylingová pěna posiluje vlasy, zvyšuje hustotu a zvětšuje průměr vlasového vlákna. Na dotek zanechává vlasy sametově hebké. 

Jedinečné vlastnosti:
  • Zvyšuje objem,
  • obnovuje plnost vlasů,
  • jemně fixuje účes,
  • nezanechává vlasy slepené a mastné,
  • vhodné pro jemné řídké vlasy.
Doporučujeme
Jak použít Alterna Caviar Multiplying Volume Styling Mousse 232g?

Pěnu naneste na vlhké umyté vlasy, jemně pročešte vlasy hřebenem a upravte. Doporučujeme vysoušet vlasy v předklonu, aby vlasy udržely extra objem.

Aktivní složky:

Marine Plumping Complex - obnovuje přirozenou hustotu vlasů a dodává vlasům objem.

Kaviárový extrakt - obsahuje aminokyseliny a omega 3 mastné kyseliny, které vyhlazují vlasové vlákno a přidává vlasům na lesku.

Seasilk - směs podmořských rostlin, které vlasy hloubkově hydratují a regenerují, chrání vlasy před lámáním.

Color Hold - patentovaná technologie, která uzamyká barvu a chrání ji před blednutím a vymýváním.

Špičková profesionální vlasová kosmetika Alterna byla založena v roce 1997 v kalifornském Beverly Hills. Tato luxusní vlasová kosmetika vznikla díky tomu, že v USA nebyla k dostání vlasová péče, která by byla luxusní, kvalitní a zároveň přírodní. Díky značce Alterna se nemusíte rozhodovat mezi profesionální, klinicky ověřenou a přírodní péčí. Alterna splňuje všechny tyto požadavky a více. O kvalitě a účinnosti svědčí mimo jiné špičková holywoodská klientela, v níž nechybí celebrity jako je například Jennifer Aniston, Reese Witherspoon, Hayden Panetierre a Jessica Alba.

Luxusní vlasové produkty značky Alterna jsou především známé svým obsahem vysoce kvalitních a jedinečných přírodních složek. V jejich produktech najdete vysoce účinné látky, jako je například extrakt z kaviáru, mořské bioaktivní látky, certifikované organické rostlinné výtažky a italský lanýžový olej. Produkty neobsahují žádné syntetické látky jako jsou silikony, parabeny a ftaláty.