Vše skladem
Všechno zboží je originální
Férové ceny

Artdeco Eyeshadow 0,8 g, oční make-up Lucent Ferrite 205

Oční stíny
ARTDECO
Produkt je trvale stažen z nabídky
Kód: ART0142
Hmotnost produktu: 8 g

Proč právě Artdeco Eyeshadow 0,8 g?

Staňte se sama sobě vizážistkou! S očními stíny Artdeco Eyeshadow dosáhnete neuvěřitelných výsledků. Stíny se snadno aplikují a na víčku vydrží v dokonalém stavu po celý den. Každý oční stín je dodáván samostatně a tím vám umožní sestavit si svou vlastní paletku krásy.

Jedinečné vlastnosti:

  • hedvábně hladká textura
  • široký výběr zářivých barev
  • bohatě pigmentované
  • dlouhotrvající výdrž
  • lze kombinovat s ostatními odstíny
  • netestováno na zvířatech

Jak použít Artdeco Eyeshadow 0,8g?

Pomocí kosmetického štětce nebo aplikátoru naneste na horní víčko a vytvořte požadované líčení. Aby stíny vydržely na vašich očích v perfektním stavu po celý den doporučujeme před aplikací očních stínů nanést podkladovou bázi na oči nebo oční stín v krémovém tónu.

ARTDECO

Proč je značka Artdeco tak výjimečná?

Německá profesionální značka dekorativní kosmetiky Artdeco byla založena v roce 1985. Původně byla tato populární značka líčení dostupná pouze profesionálním vizážistům a makeup artistům, nicméně brzy se díky své vysoké kvalitě a cenové dostupnosti rozšířila i mezi ostatní milovníky kosmetiky. Její jedinečné produkty jsou inspirované láskou ke kráse a zájmem o inovativní trendy v líčení. Do dnešního dne patří produkty značky Artdeco do naprosté špičky ve světe líčení v Německu a je známá ve více než 78 zemích světa. České i světové celebrity jsou často líčené právě produkty Artdeco, a to především díky jejich barevné rozmanitosti a dlouhou výdrží. Artdeco je také známé svou praktičností - většina produktů je snadno rozložitelná na jednotlivé části, které můžete dle potřeby dokupovat či obměňovat. Například si můžete koupit prázdnou paletku očních stínů a doplnit ji jednotlivými mono stíny dle tónu vaší pleti, příležitosti k líčení či nálady.