Proč právě Bi-Oil Purcellin Oil 60 ml?

Všestranný pečující olej obsahuje bohaté složení, které zlepšuje texturu pokožky. Pomáhá snižovat viditelnost nových i starých jizev. Pomáhá snižovat pravděpodobnost vzniku strií během těhotenství, prudkého růstu v dospívání a období rychlých váhových přírůstků. Pomáhá snižovat viditelnost existujících strií. Sjednocení odstínu pokožky. Sjednocuje barevný odstín pokožky.

Jak použít Bi-Oil Purcellin Oil 60 ml?

Naneste na čistou pokožku těla každé ráno a večer a jemně vmasírujte. Gel nanášejte v menším množství než jste zvyklí u krému. Nepoužívejte na poraněnou pokožku.

Za vznikem opěvovaného oleje Bi-Oil stojí Dieter Beier, který tento přípravek uvedl na jihoafrický trh již v roce 1987 jako olej pro suchou pokožku. V roce 2002 legendární Bi-Oil přichází s velkou slávou do Spojených států, Velké Británie a dalších zemí. Nadšené recenze na produkt se šíří rychlostí blesku a Bi-Oil (můžete ho znát i jako Bio-Oil) se nastálo usídluje v domácnostech milionů lidí, kteří řeší problémy s jizvami, striemi i nadměrnou pigmentací. Jeho výsledky překvapují i ty největší skeptiky. Bi-Oil redukuje jizvy, strie a pigmentové skvrny, perfektně hydratuje pokožku, vyhlazuje vlasy a má spousty dalších účinků. Olej na jizvy a strie byl po dlouhé roky jediným přípravkem značky Bi-Oil, dnes už v nabídce najdete i další výborný produkt. Jedná se o gel pro suchou kůži, který dlouhodobě hydratuje a vyživuje suchou pokožku. Obsahuje legendární olej Bi-Oil a kombinuje ho s vyživujícím bambuckým máslem.