Proč právě Black Professional Line Volume Up Shampoo 300 ml + Mask 250 ml?

Značka Black Professional přišla na trh s novou řadou Volum Up, která dodá vašim jemným vlasům bohatý objem. Dárková sada obsahuje šampon pro dodání objemu a vyživující masku, která dodá vlasům nejen objem ale i hloubkovou výživu. Obsažený výtažek z bambusu regeneruje a posiluje strukturu vlasů, zvyšuje pružnost a objem aniž by vlasy zatěžoval. Při používání šamponu a masky získají vaše vlasy zpět svůj zářivý lesk, objem a výživu.

Jedinečné vlastnosti:
  • Navrátí vitalitu, lesk a pružnost,
  • dodá bohatý objem,
  • hloubkově vlasy vyživí a posílí,
  • nádherně vlasy provoní sladkou vůní,
  • vhodné pro jemné vlasy.
Jak použít Black Professional Line Volume Up Shampoo 300 ml + Mask 250 ml?

Šampon naneste na mokré vlasy, jemně vmasírujte a poté důkladně opláchněte. Masku na vlasy nanášejte na umyté , ručníkem vysušené vlasy, nechte ji působit několik minut a důkladně opláchněte.

Italský výrobce vlasové kosmetiky Black Professional Line je na trhu již od roku 1955 a filosofie této značky stojí na mottu "podporovat inovaci a předvídat vlasové trendy". Výsledkem jsou profesionální vlasové produkty s ryze italským srdcem ve vysoké kvalitě za skvělou cenu. Jedinečná kombinace přírodních a ověřených aktivních složek s tradicí dělá ze značky Black Professional Line favorita mezi profesionálními kadeřníky i milovníky krásných zdravých vlasů po celé světe. Ať už vyzkoušíte produkty pro péči o vlasy, jako jsou šampony, kondicinéry a masky na vlasy, nebo stylingové přípravky, jako jsou laky, gely a krémy, do produktů vlasové kosmetiky Black Professional Line se naproto zamilujete!