Proč právě Bravehead Painting Dye Brush?

Bravehead Painting Dye Brush je štětec, který vám umožní vytvořit hotové vlasové umění. Jeho štětinová hlavice s hustým rozložením zajistí dokonalé rozprostření barvy po vlasech a díky preciznímu a pohodlnému úchopu budete mít plnou kontrolu nad každým tahem. Nezáleží na tom, zda jste profesionální kadeřník nebo nadšený amatér, tento štětec vám umožní dosáhnout ohromujících a živých barev ve vlasech. Bravehead Painting Dye Brush se stane vaším tajným nástrojem pro vytvoření nezapomenutelných a originálních účesů.

Jedinečné vlastnosti:
  • Zajišťuje rovnoměrně rozprostření barvy,
  • precizní a pohodlný úchop,
  • vytváří živé a ohromující barvy,
  • vhodný pro profesionály i amatéry,
  • ideální pro vytvoření originálních účesů.
Jak použít Bravehead Painting Dye Brush?

Vezmete štětec za rukojeť a aplikujete barvu na vlasy. Při barvení nanášejte barvu po malých sekcích a postupně pokrývejte celou hlavu. Po dokončení opláchněte štětec teplou vodou a nechte ho uschnout pro další použití.

Posláním značky BraveHead je poskytovat kadeřnickému průmyslu jen ty nejlepší produkty za rozumnou cenu s tou nejvyšší možnou kvalitou. V nabídce značky naleznete širokou škálu profesionálních hřebenů a kartáčů na vlasy, břitvy, sponky a vlásenky nebo ochranné pomůcky, které jsou nezbytnou součástí každého kadeřnického salonu. V sortimentu profesionálí značky BraveHead si vyberou nejden kadeřníci a kadeřnici, ale také stylisté a stylistky a profesionálové z barber salonů.