Proč právě Bravehead Perm Rods Grey/Black 16 mm, 12 ks?

Bravehead Perm Rods Grey/Black jsou vysoce kvalitní natáčky určené pro vytváření vlnitých účesů. S průměrem 16 mm umožňují vytvořit plné a definované vlny ve vlasech. Balení obsahuje 12 ks natáček, což je dostatečné množství pro celý účes. Natáčky jsou vyrobeny z kvalitního materiálu, který je odolný a šetrný k vlasům. Bravehead Perm Rods Grey/Black jsou ideální pro profesionální i domácí použití a pomáhají vytvářet trvanlivé a stylové účesy.

Jedinečné vlastnosti:
  • Odolný a šetrný materiál,
  • vhodné pro profesionální i domácí použití,
  • rychlý a efektivní výsledek, 
  • snadné použití a manipulace,
  • vytváří stylové účesy.
Jak použít Bravehead Perm Rods Grey/Black 16 mm, 12 ks?

Rozdělte vlasy na prameny a oviňte každý pramen kolem natáčky. Zajistěte natáčky a nechte vlasy uschnout. Poté odstraňte natáčky a užijte si trvalé zvlnění vlasů.

Posláním značky BraveHead je poskytovat kadeřnickému průmyslu jen ty nejlepší produkty za rozumnou cenu s tou nejvyšší možnou kvalitou. V nabídce značky naleznete širokou škálu profesionálních hřebenů a kartáčů na vlasy, břitvy, sponky a vlásenky nebo ochranné pomůcky, které jsou nezbytnou součástí každého kadeřnického salonu. V sortimentu profesionálí značky BraveHead si vyberou nejden kadeřníci a kadeřnici, ale také stylisté a stylistky a profesionálové z barber salonů.