Proč právě Bravehead Silicone Dye Brush Set, 6 ks?

Bravehead Silicone Dye Brush Set je kompletní sada štětců, které vám pomohou dosáhnout profesionálních výsledků při barvení vlasů. Sada obsahuje 6 štětců s inovativními silikonovými vlákny, která jsou šetrná k vlasům a snadno se čistí. Tyto štětce mají pohodlnou rukojeť, která umožňuje přesnou kontrolu při nanášení barvy. Sada je vhodná pro použití doma i ve studiu a je ideální pro profesionální kadeřníky i pro amatéry, kteří se rádi starají o své vlasy. Bravehead Silicone Dye Brush Set je nezbytný nástroj pro každého, kdo chce dosáhnout dokonalého vzhledu svých vlasů.

Jedinečné vlastnosti:
  • Šetrné k vlasům,
  • snadné sklouznutí po vlasech,
  • minimalizují poškození vlasů,
  • poskytují pohodlnou a precizní aplikaci,
  • umožňují snadné čištění,
  • lze je opakovaně používat.
Jak použít Bravehead Silicone Dye Brush Set, 6 ks?

Vezmete štětec dle svého výběru, naneste barvu na vlasy a opakujte proces do té doby než dosáhnete požadovaného výsledku. Poté opláchněte štětce teplou vodou a nechte jej usušit pro další použití.

Posláním značky BraveHead je poskytovat kadeřnickému průmyslu jen ty nejlepší produkty za rozumnou cenu s tou nejvyšší možnou kvalitou. V nabídce značky naleznete širokou škálu profesionálních hřebenů a kartáčů na vlasy, břitvy, sponky a vlásenky nebo ochranné pomůcky, které jsou nezbytnou součástí každého kadeřnického salonu. V sortimentu profesionálí značky BraveHead si vyberou nejden kadeřníci a kadeřnici, ale také stylisté a stylistky a profesionálové z barber salonů.