Proč právě Brazil Keratin Caviar Conditioner 250 ml?

Trápí vás velmi suché a roztřepené vlasy? A přemýšlíte, jak je znovu oživit? Svěřte své vlasy do péče kondicionéru od české značky Brazil Keratin. Brazil Kratin Caviar Conditioner je unikátní díky kaviárovému extraktu a keratinu, vlasy tak budou intenzivně ošetřeny, hydratovány a vyživeny. Kaviár obsahuje směs aminokyselin a proteinů, které vlasy potřebují pro svoji výživu. Pomáhá tak zregenerovat poškozené vlasy, dodat jim sílu a zlepšit celkovou kvalitu vlasů.

Jedinečné vlastnosti:
  • Kaviárový extrakt a keratin,
  • navrací sílu a zdraví velmi suchým a roztřepeným vlasům,
  • dodá vlasům sílu a lesk,
  • usnadňuje rozčesání,
  • vhodný pro velmi suché, poškozené, barvené či jinak chemicky upravené vlasy,
  • česká značka.
Jak použít Brazil Keratin Caviar Conditioner 250 ml?

Vlasy umyjte Brazil Keratin Caviar Shampoo, a naneste dostatečné množství Brazil Keratin Caviar Conditioner po celých délkách vlasů, nechte chvíli působit, a poté opět opláchněte. Následně vysušte vlasy ručníkem a proveďte úpravu vlasů, tak jak jste zvyklí.

Složení Brazil Keratin Caviar Conditioner 250 ml

Aqua – Bchentrimonium Chloride – Glyceryl Stearate – Cetcaryl Alcohol – Panthenol – Keratin – Topcoheryl Acetate – 2-brom-2-nitro-1,3propanediol – Phenoxyethanol – Triticum Vulgare Germ Oil – Caviar Extrakt – Titanium Dioxide – Mica – Iron Oxide – Parfume – Amyl Cinnamal – Benzyl Benzoate – Benzyl Salicylate – Eugenol - Geraniol

Česká vlasová kosmetika BK Brazil Keratin vyniká především díky vysokému podílu keratinu, obsaženému ve všech svých produktech. Produkty obsahují vyšší koncentraci speciálně upraveného keratinu než standardní vlasové přípravky. Produkty BK Brazil Keratin si dokáží poradit s nezdravě vypadajícími vlasy, vlasy poškozenými vlivem melírování a barvení, vlasy porézními, krepatými a lámavými, a stejně tak dokáží zklidnit a vyživit vlasovou pokožku. V sortimentu značky BK Brazil Keratin naleznete širokou řadu exkluzivních produktů, které jsou obohaceny navíc o další netradiční ingredience, jako je čokoláda, zlato nebo arganový olej. Produkty BK Brazil Keratin jsou vhodné jak pro profesionální použití, tak pro domácí vlasovou péči.