Proč právě Catrice Nail Whitening Base Coat 10,5 ml?

Catrice Nail Whitening Base Coat je kvalitní báze pro nehty, která pomáhá zlepšit vzhled vašich nehtů. Tento produkt zesvětluje nehty a maskuje žluté skvrny díky obsahu speciálních pigmentů, které vytváří optický efekt bělení. Tento lak je vhodný pro každodenní použití a je snadno aplikovatelný. Jeho složení je bez škodlivých látek, jako jsou formaldehydy, toluen a ftaláty.

Jedinečné vlastnosti:
  • Zesvětluje žluté skvrny na nehtech,
  • vytváří optický efekt bělení,
  • vhodný pro každodenní použití,
  • zlepšuje vzhled nehtů,
  • veganské složení.
Jak použít Catrice Nail Whitening Base Coat 10,5 ml?

Na čisté a suché nehty naneste tenkou vrstvu Catrice Nail Whitening Base Coat a nechte důkladně zaschnout.

Složení Catrice Nail Whitening Base Coat 10,5 ml

Ethyl Acetate, Butyl Acetate, Nitrocellulose, Acetyl Tributyl Citrate, Isopropyl Alcohol, Adipic Acid/Neopentyl Glycol/Trimellitic Anhydride Copolymer, Bis (T-Butyl Benzoxazolyl) Thiophene, Ascorbic Acid, Citrus Limon (Lemon) Seed Oil, Ci 60725 (Violet 2).

Německá kosmetická značka Catrice se výrazně prosadila na evropském trhu dekorativní kosmetiky již v roce 2008 a o 4 roky později se rozšířila i do jiných částí světa jako je Amerika, Asie, Střední východ nebo Afrika. Značka cílí především na vyzrálejší skupinu žen, které se nemohou spoléhat jen na přirozený mladistvý vzhled pleti, ale potřebují trochu sofistikovanější péči. Značka si zakládá na kvalitě a vývoji produktů a inspiruje se trendy z hlavních světových center módy. V nabídce značky naleznete širokou škálu dekorativní kosmetiky jako jsou například řasenky, oční stíny, make-up, rozjasňovače, rtěnky, laky na nehty, umělé řasy nebo kosmetické nástroje. Nabídku doplňují limitované edice, které jsou inspirovány především světem módy. Veškeré produkty značky Catrice nejsou testované na zvířatech.