CZK
Česká verze Slovenská verze
  • Doprava zdarma po ČR při ojednávce nad 2500
  • Vše originál
  • Objednané zboží vždy skladem
  • Doručení do 24 hod.
Přihlášení
Heslo:
Registrace
Cenová bomba
Doporučte nás

Domníváte se, že by naše stránky mohly zajímat někoho z Vašich přátel či známých?
» Doporučte nás

Kariéra

ROLE: Zákaznická podpora pro e-shop s maďarštinou/slovenštinou

Komunikuješ rád/a se zákazníky?

Jsi odolný/á vůči stresu a rád/a pomáháš ostatním?

Jsi extra pečlivá/ý a organizovaná/ý?

Rád/a se učíš novým dovednostem?

Umíš plynule maďarsky (a třeba i slovensky)?

Pokud je Tvoje odpověď ANO, tak hledáme právě TEBE!

Jsme Bezvavlasy.cz, mezinárodní e-shop s kosmetikou se sídlem v Praze. Zákazníci nám rostou jako houby po dešti a už na ně brzy nebudeme stačit! Hledáme proto nového kolegu nebo kolegyni, který/á nám bude pomáhat se zákazníky v Maďarsku!

Jaká bude náplň Tvojí práce?

  • Komunikace se zákazníky v maďarštině (po telefonu i e-mailu)
  • Kontrola a zpracování objednávek, jejich případná úprava
  • Řešení zákaznických otázek i případných stížností
  • Vyřizování reklamací
  • Spolupráce s kolegy na marketingových aktivitách
  • Překlady produktových popisků a marketingových textů z češtiny/slovenštiny do maďarštiny
  • Další administrativní úkoly v maďarštině dle potřeby

Koho hledáme?

  • Musíš mít alespoň minimální zkušenost se zákaznickým servisem
  • Plynulá maďarština (nejlépe rodilý mluvčí)
  • Plynulá čeština nebo slovenština
  • Baví Tě komunikace s lidmi, ale nemáš problém pracovat samostatně
  • Nemáš problém za práci pořádně vzít a dotáhnout jí do konce
  • Máš oko pro detail, jsi pečlivá/ý a popereš se i s několika úkoly najednou
  • Máš zájem naučit se něco o světě e-commerce
  • Rád/a přijímáš nové výzvy a učíš se novým dovednostem
  • Mluvíš anglicky na komunikativní úrovni
  • Pracuješ perfektně v MS Office (Word, Excel) chuť učit se nové systémy je nutnost!

Co Ti nabízíme?

  • Práce na plný úvazek
  • Odměna na základě zkušeností a znalostí
  • Práce v úspěšném mezinárodním e-shopu
  • Nové zkušenosti a dovednosti v oboru e-commerce
  • Možnost příležitostného kariérního postupu
  • Práce v přátelském kolektivu v příjemných kancelářích na lince metra B, zastávka Palmovka
  • Příspěvky na stravování, team-building akce
  • Zaměstnanecká sleva na produkty v e-shopu:)

Máš pocit, že tahle práce je pro Tebe ta pravá?

Pošli nám svůj ŽIVOTOPIS A PRŮVODNÍ DOPIS, ve kterém nám napíšeš, proč máme vybrat právě TEBE.

Zasílej na vecera@bezvavlasy.cz

Vybrané kandidáty pozveme na pohovor a šálek kávy:)

ROLE: Business Development/Customer Service German Speaking Manager - AMAZON

Jsme mezinárodní e-shop s kosmetikou se sídlem v Praze s dlouholetou tradicí. Rosteme, rosteme, rosteme! A proto hledáme zkušeného kolegu nebo kolegyni, která/ý nám pomůže s rozšířením našich obchodních aktivit na platformě Amazon.

  • Samostatná správa a rozvoj prodejního kanálu Amazon.
  • Aktivní rozšiřování stávajícího portfolia produktů na platformě Amazon.
  • Cenová analýza a nastavování cen.
  • Monitoring, analýza a udržování skladových zásob pro daný prodejní kanál.
  • Řešení zákaznických dotazů v německém jazyce.
  • Koordinace marketingových činností.
  • Úzká spolupráce s IT oddělením a skladem.

  • Máš zkušenost s obchodováním přes prodejní kanály e-commerce.
  • Nemáš problém za práci pořádně vzít a dotáhnout jí do konce.
  • Mluvíš plynule německým jazykem.
  • Jsi pečlivá/ý, organizovaná/ý a popereš se i s několika úkoly najednou.
  • Jsi analytik s okem pro detail.
  • Pracuješ perfektně v MS Office (Word, Excel).
  • Práce je na plný úvazek.

  • Odměna na základě zkušeností a znalostí.
  • Práce v úspěšném mezinárodním e-shopu.
  • Nové zkušenosti a dovednosti v oboru e-commerce.
  • Práce v přátelském kolektivu v příjemných kancelářích na lince metra B, zastávka Palmovka.
  • Příspěvky na stravování, team-building akce.
  • Zaměstnanecká sleva na produkty v e-shopuJ

Pošli nám svůj ŽIVOTOPIS A PRŮVODNÍ DOPIS, ve kterém nám napíšeš, proč máme vybrat právě TEBE. Zasílej na vecera@bezvavlasy.cz

Vybrané kandidáty pozveme na pohovor a šálek kávyJ

ROLE: Kadeřník/vlasový stylista pro Tomas Arsov Hair & Beauty Insitute

Co tě napadne, když se řekne Tomas Arsov Hair & Beauty Insitute?

Jestli je to luxusní péče, kvalita a perfektní výsledek, jsi náš člověk!

Potřebujeme někoho, kdo má talent, nápady a kdo se nebojí výzvy. Naši klienti jsou nároční – jen to, co je perfektní, je pro nás dost dobré. Navíc rozšiřujeme prostory a průběžně realizujeme vysílání televizní show „Tomáš Arsov v akci“, takže další šikovné ruce v týmu vřele uvítáme.

Co tě u nás čeká?

  • Luxusní pracovní prostředí a pohodoví kolegové v centru Prahy
  • Pracovní doba 30 hodin týdně (směny dle domluvy)
  • Možnost vydělat si až 60 000 Kč měsíčně s podílem z tržeb
  • Účast na odborných školeních světových značek a profesionálů – každé dva měsíce
  • Možnost vyzkoušet si novinky ve vlasové péči a kadeřnických metodách přímo v salonu (budeme se ti věnovat)
  • Budování osobního brandu v televizních pořadech i na sociálních sítích salonu
  • Nadstandardní benefity – třeba karta Multisport (sportovní a relaxační aktivity)

Jsi náš člověk?

  • Máš nápady a nebojíš se je realizovat
  • Jsi perfekcionista – s průměrem se nespokojíš
  • Sleduješ aktuální trendy a pořád na sobě pracuješ
  • Umíš mluvit s lidmi, umíš je vyslechnout a poradit jim
  • Jsi týmový hráč a chceš nám pomoct pracovat na brandu salonu
  • Navíc tě povzbudíme náborovým příspěvkem 10.000 Kč

Pošli nám svůj ŽIVOTOPIS na e-mail l.arsov@seznam.cz

Provozovatel

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.