CZK
Česká verze Slovenská verze
  • Doprava zdarma po ČR při ojednávce nad 2500
  • Vše originál
  • Objednané zboží vždy skladem
  • Doručení do 24 hod.
Přihlášení
Heslo:
Registrace
Doporučte nás

Domníváte se, že by naše stránky mohly zajímat někoho z Vašich přátel či známých?
» Doporučte nás

Kariéra

ROLE: Výdejna/obchod bezvavlasy.cz

Komunikuješ rád/a se zákazníky?

Máš kultivované vystupování a jsi odolný/á vůči stresu?

Jsi extra pečlivá/ý a organizovaná/ý?

Rád/a se učíš novým dovednostem?

Pokud je Tvoje odpověď ANO, tak hledáme právě TEBE!

Jsme Bezvavlasy.cz, mezinárodní e-shop s kosmetikou se sídlem v Praze. Zákazníci nám rostou jako houby po dešti a už na ně brzy nebudeme stačit! Hledáme proto nového kolegu nebo kolegyni, který/á bude samostatně obstarávat naši výdejnu/obchodu a nebojí se naučit se novým dovednostem v sektoru e-commerce!

Jaká bude náplň Tvojí práce?

  • Příjem plateb a výdej objednaného zboží, přijímání reklamací
  • Řešení zákaznických otázek i případných stížností
  • Administrativní back-office činnosti (např. koordinace faktur s účetním oddělením, komunikace s externími partnery atd.)
  • Organizace prostoru výdejny/obchodu

Koho hledáme?

  • Musíš mít alespoň minimální zkušenost s prodejem a zákaznickým servisem
  • Baví Tě komunikace s lidmi, ale nemáš problém pracovat samostatně
  • Nebojíš se práce s penězi
  • Nemáš problém za práci pořádně vzít a dotáhnout jí do konce
  • Máš oko pro detail, jsi pečlivá/ý a popereš se i s několika úkoly najednou
  • Máš zájem naučit se něco o světě e-commerce
  • Rád/a přijímáš nové výzvy a učíš se novým dovednostem
  • Mluvíš anglicky na komunikativní úrovni
  • Pracuješ perfektně v MS Office (Word, Excel) chuť učit se nové systémy je nutnost!
  • Práce je na částečný úvazek

Co Ti nabízíme?

  • Odměna na základě zkušeností a znalostí
  • Práce v úspěšném mezinárodním e-shopu
  • Nové zkušenosti a dovednosti v oboru e-commerce
  • Možnost příležitostného kariérního postupu
  • Práce v přátelském kolektivu v příjemných kancelářích na lince metra B, zastávka Palmovka
  • Příspěvky na stravování, team-building akce
  • Zaměstnanecká sleva na produkty v e-shopu:)

Máš pocit, že tahle práce je pro Tebe ta pravá?

Pošli nám svůj ŽIVOTOPIS A PRŮVODNÍ DOPIS, ve kterém nám napíšeš, proč máme vybrat právě TEBE.

Zasílej na vecera@bezvavlasy.cz

Vybrané kandidáty pozveme na pohovor a šálek kávy:)

Provozovatel

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.