Proč právě Davines More Inside Sea Salt Spray 250 ml?

Objemový sprej s mořskou solí Davines More Inside Sea Salt Spray lze aplikovat na suché nebo vlhké vlasy pro rozcuchaný vzhled s matným povrchem.

Fixační faktor:1

Produkty řady More Inside jsou výsledkem vědeckého know-how laboratoří Davines. Obsahují v sobě faktor extrémní pružnosti, faktor proti lupům, faktor textury, faktor tvarovatelnosti, distribuční faktor a extra hydratační faktor (záleží na konkrétních produktech).

Jedinečné vlastnosti:
  • objemový sprej s mořskou solí
  • dodává objem a texturu
  • plážový look s matujícím efektem
  • nezanechává vlasy mastné ani je neslepuje
  • bez parabenů a přídavků barviv
Jak použít Davines More Inside Sea Salt Spray 250 ml?

Před použitím protřepejte. Aplikujte na vlhké vlasy pro dodání objemu, nebo na suché vlasy pro dodání objemu a matujícího efektu.

Složení Davines More Inside Sea Salt Spray 250 ml

Aqua / Water / Eau, Magnesium Sulfate, Propanediol, Sodium Chloride, Polysorbate 20, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Parfum / Fragrance, Citric Acid, Maris Sal / Sea Salt / Sel Marin.

Zde uvedené informace o produktu se mohou změnit. Vždy se podívejte na obal produktu, kde najdete nejaktuálnější seznam složek.

Cílem Davines je dělat to nejlepší pro svět, být tvůrcem dobrého života pro všechny, prostřednictvím krásy, etiky a udržitelnosti. Společnost Davines byla založena v Parmě v Itálii v roce 1983 a je rodinnou společností B Corp, která upřednostňuje použití ingrediencí přírodního původu k vytvoření kvalitní vlasové péče, kterou si můžete dopřát v salonu. Naše udržitelné kosmetické produkty obsahují aktivní ingredience studované ve Vědecké Zahradě a naší výzkumné a vývojové laboratoři, která mísí řemeslného botanického ducha s pokročilými kosmetickými technologiemi. Výrobní závod a kanceláře Davines jsou uhlíkově neutrální od roku 2018, čehož bylo dosaženo snížením emisí a neutralizací zbytku prostřednictvím projektů zalesňování s certifikací Plan-Vivo, a se společností SBTi jsme se zavázali dosáhnout nulových čistých emisí nejpozději do roku 2050. Umožňujeme cirkulaci pomocí principů ekodesignu, abychom minimalizovali dopad obalů, a naše produkty jsou od roku 2022 plastově Net-Zero díky partnerství s Plastic Bank, která sbírá tolik plastu, kolik používáme pro naše produkty. Udržitelná vlasová péče Davines je podporována profesionály ze salonů po celém světě a můžete si ji užívat i doma pro krásu, která je dobrá pro vás i pro planetu.