Proč právě Davines Naturaltech Well-Being Conditioner 150 ml?

Hydratační kondicionér Davines Naturaltech Well-Being Conditioner s pH 3,5-4,5 je vhodný pro všechny typy vlasů.

Řada Naturaltech nabízí širokou škálu produktů, které se zaměřují na vlasy a vlasovou pokožku. Obsahují vybrané a vědecky ověřené skupiny látek, jako například fytoceutika v rostlinách, komplexy účinných složek a mikrobiotický booster, které svými specifickými a pokročilými účinky vždy poskytují to nejúčinnější řešení pro konkrétní situaci.

Rodina Well-Being je navržena pro hydrataci, ochranu a posílení všech typů vlasů.

Hlavní aktivní složka:

Fytoceutika z třapatky, s ekologickou certifikací - bohaté na polyfenoly a cukry, se silným antioxidačním účinkem

Jedinečné vlastnosti:
  • hydratační kondicionér
  • vhodný pro všechny typy vlasů
  • chrání a posiluje vlasy
  • obsahuje fytoceutika z třapatky
  • silné antioxidační účinky
Jak použít Davines Naturaltech Well-Being Conditioner 150 ml?

Po umytí vlasů hydratačním šamponem Well-Being Shampoo naneste do délek a konečků. Nechte 2 – 3 minuty působit. Pročešte a opláchněte.

Složení Davines Naturaltech Well-Being Conditioner 150 ml

Aqua / Water / Eau, Glycerin, Cetyl Alcohol, Cetearyl Alcohol, Cetrimonium Chloride, Echinacea Pallida Extract, Simmondsia Chinensis Seed Oil / Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Citric Acid, Benzyl Alcohol, Sodium Benzoate, Disodium Edta, Limonene, Benzyl Salicylate, Parfum / Fragrance.

Zde uvedené informace o produktu se mohou změnit. Vždy se podívejte na obal produktu, kde najdete nejaktuálnější seznam složek.

Cílem Davines je dělat to nejlepší pro svět, být tvůrcem dobrého života pro všechny, prostřednictvím krásy, etiky a udržitelnosti. Společnost Davines byla založena v Parmě v Itálii v roce 1983 a je rodinnou společností B Corp, která upřednostňuje použití ingrediencí přírodního původu k vytvoření kvalitní vlasové péče, kterou si můžete dopřát v salonu. Naše udržitelné kosmetické produkty obsahují aktivní ingredience studované ve Vědecké Zahradě a naší výzkumné a vývojové laboratoři, která mísí řemeslného botanického ducha s pokročilými kosmetickými technologiemi. Výrobní závod a kanceláře Davines jsou uhlíkově neutrální od roku 2018, čehož bylo dosaženo snížením emisí a neutralizací zbytku prostřednictvím projektů zalesňování s certifikací Plan-Vivo, a se společností SBTi jsme se zavázali dosáhnout nulových čistých emisí nejpozději do roku 2050. Umožňujeme cirkulaci pomocí principů ekodesignu, abychom minimalizovali dopad obalů, a naše produkty jsou od roku 2022 plastově Net-Zero díky partnerství s Plastic Bank, která sbírá tolik plastu, kolik používáme pro naše produkty. Udržitelná vlasová péče Davines je podporována profesionály ze salonů po celém světě a můžete si ji užívat i doma pro krásu, která je dobrá pro vás i pro planetu.