Proč právě Fanola Color Mask Golden Aura 200 ml?

Barvení vlasů ještě nikdy nebylo tak rychlé a snadné. Stačí jen dvě minuty a máte vlasy nejen nabarvené, ale i hydratované a vyživené. Díky technologii Color Lock, která zachycuje těžké kovy, brání oxidaci barvy a prodlužuje její trvanlivost. Barva vydrží 8-10 umytí šamponem. Avokádový olej, který maska obsahuje, vlasy hydratuje, vyživuje, dodává jim lesk a pomáhá dočasně zakrýt šediny. Výhodou je i možnost libovolné kombinace jednotlivých odstínů pigmentové masky Fanola Color Mask.

Jedinečné vlastnosti:
  • Rychlé a snadné barvení vlasů,
  • barví a zintenzivňuje barvu s dočasným efektem,
  • vyživuje, hydratuje a rozjasňuje,
  • vydrží 8-10 umytí,
  • vhodná pro přírodní, barvené i odbarvené vlasy,
  • pomáhá dočasně zamaskovat šediny,
  • lze kombinovat s jinými odstíny Fanola Color Mask (k dispozici 9 odstínů),
  • bez silikonů.
Jak použít Fanola Color Mask Golden Aura 200 ml?
Masku na šamponem umyté vlasy naneste rovnoměrně za pomoci štětce s delšími štětinami a nechte působit 2 minuty. Poté důkladně vymyjte vodou. Použijte jednorázové rukavice.
Složení Fanola Color Mask Golden Aura 200 ml
Aqua/Water/Eau - Cetearyl Alcohol - Glycerin - Cetrimonium Chloride - Dipalmytoylethyl Hydroxyethylmonium Methosulfate - Parfum (Fragrance) - Sodium Gluconate - Butyrospermum Parkii Butter (Butyrospermum Parkii (Shea) Butter) - Behentrimonium chloride - Dipropylene Glycol - Citric Acid - Triethylene Glycol - Isopropyl Alcohol - Benzyl Alcohol - Propylene Glycol - Coumarin - Basic brown 17 - HC Yellow no. 2 - Persea Gratissima Oil (Persea Gratissima (Avocado) Oil) - Methylchloroisothiazolinone Methylisothiazolinone - Magnesium Chloride - Magnesium Nitrate

Fanola je kreativní profesionální značka produktů péče o vlasy. Za pouhých 15 let se stala značka Fanola stabilním hráčem na trhu v oblasti vlasové kosmetiky. Barevná, mladá značka orientovaná na budoucnost, která nikdy nenudí, přichází s každou produktovou řadou s novými originálními nápady. Fanola vám dodá svobodu experimentovat a podtrhne tak vaši krásu.