Fanola Fiber Fix Bond Connentor N.2 Sealing Cream 1000 ml
-
Dočasně nedostupný
Proč právě Fanola Fiber Fix Bond Connentor N.2 Sealing Cream 1000 ml?
Kúra pro regeneraci a barvení vlasů uzavírá vlasové vlákno a dodává mu intenzivní výživu a regeneraci. Její bohatá krémová formula obsahuje kyselé pH, které stabilizuje intenzitu barvy vlasů a dodává jí tak nádherně zářivý lesk.
Jak použít Fanola Fiber Fix Bond Connentor N.2 Sealing Cream 1000 ml?
Po aplikaci šamponu Fiber Fix Fiber Shampoo naneste kúru do vlhkých, ručníkem vysušených vlasů. Jemně vmasírujte do vlasů a nechte působit 5 minut. Poté z vlasů důkladně opláchněte vodou a vlasy vysušte do sucha.
Fanola je kreativní profesionální značka produktů péče o vlasy. Za pouhých 15 let se stala značka Fanola stabilním hráčem na trhu v oblasti vlasové kosmetiky. Barevná, mladá značka orientovaná na budoucnost, která nikdy nenudí, přichází s každou produktovou řadou s novými originálními nápady. Fanola vám dodá svobodu experimentovat a podtrhne tak vaši krásu.
-
zlepšuje vlasy
-
Zatím vyzkoušeno jen 2x, ale objektivně opravdu běhěm barvení chraní vlasy.
-
Doporučuje obchodVšechno v poradku,velky vyber
-
Doporučuje obchodVýhodná cena zboží Rychlé dodání Vyzvednutí zdarma
-
Doporučuje obchodSe vsemi zakoupenými produkty jsem velmi spokojena, zejmena s rustovym serem Refectocil na rasy a Davines kondicionerem. Rychle dodani, dobra nabidka.
-
Doporučuje obchodVše v pořádku, jen vybraný dárek přišel jiný než jsem si vybrala. Jinak vše skvělé.