Proč právě Fanola Fiber Fix Bond Fixer N.1 300 ml?

Pokročilé profesionální ošetření, které chrání a restrukturalizuje vlasové vlákno během barvení, odbarvování nebo narovnávání vlasů. Speciální komplex vysoce koncentrovaných rostlinných aminokyselin, proniká do hloubky vlasů během chemického procesu, a chrání ho před nežádoucím poškozením.

Již po první aplikaci Fanola Fiber Fix Bond Fixer N.1  jsou vlasy viditelně regenerované, jsou výjimečně lesklé, silné a sametově hebké.

Dopřejte vlasům tu nejlepší možnou péči a ochranu během chemických procesů a zachovejte jejich přirozenou krásu a sílu.

Použití Fanola Fiber Fix Bond Fixer N.1 nemá žádný vliv na konečný barevný výsledek. Barvu ani její intenzitu nijak nemění.

Jedinečné vlastnosti:
  • Chrání vlasy proti poškození během barvení,
  • hloubkově vlasové vlákno restrukturalizuje,
  • dodává výjimečný zářivý lesk a hebkost,
  • vlasy působí silným a zdravým dojmem,
  • nemění výslednou barvu na vlasech,
  • určený pro barvené a chemicky ošetřené vlasy,
  • pouze pro profesionální použití.
Jak použít Fanola Fiber Fix Bond Fixer N.1 300 ml?

Běžné barvení vlasů:

Do plastové misky (ne kovové) aplikujte 40 g barvy na vlasy Fanola Colouring Cream a přidejte k ní 60 g vyvíječe Fanola Perfumed Oxidizing Emulsion Cream. Směs zamíchejte a následně do ní aplikujte 3,5 ml fixátoru Fanola Fiber Fix Bond Fixer N.1 Restoring Treatment. Dobře promíchejte štětcem na barvení. Namíchanou směs aplikujte na vlasy a dále pokračujte v běžném postupu barvení vlasů.

Odbarvení vlasů:

Do plastové misky (ne kovové) aplikujte 20 g práškového zesvětlovače Fanola Bleaching Powder a přidejte 40 g vyvíječe Fanola Perfumed Oxidizing Emulsion Cream. Směs zamíchejte a následně do ní přidejte 2 x 3,5 ml fixátoru Fanola Fiber Fix Bond Fixer N.1 Restoring Treatment. Dobře promíchejte štětcem na barvení. Namíchanou směs aplikujte na vlasy a dále pokračujte v běžném postupu odbarvení vlasů.

Narovnání vlasů:

Vlasy umyjte šamponem Fanola Botugen Botolife. V misce nebo aplikační láhvi smíchejte 20 ml vody s 3,5 ml fixátoru Fanola Fiber Fix Bond Fixer N.1 Restoring Treatment. Směs dobře promíchejte a aplikujte na vlhké vlasy. Na vlasy následně naneste krém Fanola Liss Ker a dále pokračujte v běžném postupu narovnání vlasů.

Složení Fanola Fiber Fix Bond Fixer N.1 300 ml

 Aqua (Water), Hydrolyzed Vegetable Protein Pg-Propyl Silanetriol, Phenoxyethanol, Potassium Sorbate, Disodium EDTA, Triethylene Glycol, Benzyl Alcohol, Propylene Glycol, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone, Magnesium Chloride, Magnesium Nitrate.

Fanola je kreativní profesionální značka produktů péče o vlasy. Za pouhých 15 let se stala značka Fanola stabilním hráčem na trhu v oblasti vlasové kosmetiky. Barevná, mladá značka orientovaná na budoucnost, která nikdy nenudí, přichází s každou produktovou řadou s novými originálními nápady. Fanola vám dodá svobodu experimentovat a podtrhne tak vaši krásu.