Proč právě Fanola Fiber Fix Pre-Bond Fixer N.0 150 ml?

Fanola Fiber Fix Pre-Bond Fixer N0 je produkt navržený pro posílení a obnovu vlasů. Tento fixátor před vytvořením vazby zpevňuje vlasovou strukturu a minimalizuje její poškození během chemických a tepelných procesů. Obsahuje inovativní technologii, která proniká do vlasových vláken, obnovuje jejich pevnost a elasticitu. Použití tohoto produktu pomáhá snižovat lámavost vlasů a zlepšuje jejich celkový vzhled a zdraví. Fanola Fiber Fix Pre-Bond Fixer N.0 je vhodný pro profesionální použití a poskytuje vlasům silnou a odolnou vazbu, která přispívá k dlouhotrvajícímu efektu a ochraně vlasové struktury.

Jedinečné vlastnosti:
  • Posiluje a obnovuje vlasy,
  • obnovuje pevnost a elasticitu vlasů,
  • snižuje lámavost vlasů,
  • s proteinovým komplexem,
  • chrání vlasovou strukturu.
Jak použít Fanola Fiber Fix Pre-Bond Fixer N.0 150 ml?

Nastříkejte přípravek na nejvíce poškozenou oblast vlasů, nechte působit 2-3 minuty. Neoplachujte a pokračujte aplikací Fiber Fix Bond Fixeru.

Složení Fanola Fiber Fix Pre-Bond Fixer N.0 150 ml

Aqua (Water), Hydrolyzed Vegetable Protein PG-Propyl Silanetriol, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Potassium Sorbate, Disodium EDTA.

Fanola je kreativní profesionální značka produktů péče o vlasy. Za pouhých 15 let se stala značka Fanola stabilním hráčem na trhu v oblasti vlasové kosmetiky. Barevná, mladá značka orientovaná na budoucnost, která nikdy nenudí, přichází s každou produktovou řadou s novými originálními nápady. Fanola vám dodá svobodu experimentovat a podtrhne tak vaši krásu.