Proč právě Fanola No Yellow Clay Lightener 2x450 g?

Tento odbarvovací prášek Fanola No Yellow Clay Lightener je určený pro profesionální techniky odbarvování vlasů nebo pro baleáž, jenž dokáže zesvětlit vlasy o 6 až 7 tónů. Odbarvovací prášek obsahuje jíl, který je známý svým zvlhčujícím účinkem a velmi dobře hydratuje vlasy. Odbarvovací prášek vytváří hustou krémovou směs, která se dobře na vlasy aplikuje. Odbarvovací prášek vytváří velmi dobré barevné výsledky a je k vlasům velmi šetrný. Vlasy zanechá hebké a barvu zářivě lesklou.

Jedinečné vlastnosti:
  • Odbarví a zesvětlí vlasy až o 7 tónů,
  • odstraňuje sytou žlutou blond,
  • zanechává vlasy hebké a lesklé,
  • chrání vlasy před poškozením,
  • obsahuje jílový prášek,
  • bez obsahu křemíku a oxidu titaničitého,
  • pouze pro profesionální použití.
Jak použít Fanola No Yellow Clay Lightener 2x450 g?

Odbarvovací prášek Fanola No Yellow Clay Lightener smíchejte s vyvíječem Fanola v poměru 1:2 (1 díl krému + 2 díly vyvíječe). Smíchanou směs následně aplikujte na vlasy.

Složení Fanola No Yellow Clay Lightener 2x450 g
Potassium persulfate, Magnesium Carbonate hydroxide, Kaolin, Magnesium Oxide, Trisodium phosphate, Ammonium persulfate, Sodium metasilicate, Cyamopsis tetragonoloba gum/ Cyamopsis tetragonoloba, Parafinum liquidum/Mineral Oil, Polyamino sugar condensate, Euterpeoleracea oil, Shorea stenoptera seed butter, Blueberry seed oil, Charcoal Powder, Sesamum indicum seed oil, Vitis vinifera seed oil, Purica granatum seed oil, Magnifera indica seed oil, Butyrospermum parti butter, Aloe barbadensis leaf juice powder, Maleic acid, Hydrolyzed Rice protein, Magnesium Stearate Xanthan gum, Cyclodextrin, Disodium lauryl sulfosuccinate, Disodium EDTA, Cl 77499/ Iron oxides.

Fanola je kreativní profesionální značka produktů péče o vlasy. Za pouhých 15 let se stala značka Fanola stabilním hráčem na trhu v oblasti vlasové kosmetiky. Barevná, mladá značka orientovaná na budoucnost, která nikdy nenudí, přichází s každou produktovou řadou s novými originálními nápady. Fanola vám dodá svobodu experimentovat a podtrhne tak vaši krásu.