Proč právě Farouk Chi Ionic Permanent Shine Waves 1?

Permanentní trvalá bez amoniaku pro jemné a zesvětlené vlasy. Tvoří dokonalé vlny a udržuje optimální úroveň vlhkosti ve vlasech. Součástí balení je přiložen manuál k použití.

Jedinečné vlastnosti:
  • šetrné složení bez amoniaku
  • keramická technologie CH1 působí zevnitř vlasu
  • tvoří dokonalé lokny
  • dodává vlasům pevnost a sílu
  • vlasy zůstávají měkké a lesklé
Jak použít CHI Ionic Permanent Shine Wave 1?

Před aplikací CHI Ionic Permanent Shine Wave 1 si umyjte jemně šamponem vlasy aniž byste ho vtírali do pokožky hlavy. Dobře opláchněte a osušte ručníkem. Ujistěte se, že jsou vlasy čisté a suché, ideálně bez použití kondicionéru nebo jakéhokoli jiného stylingového produktu.

Následně namíchejte směs z lotionu a aktivátoru, který balení CHI Ionic Permanent Shine Wave 1 obsahuje, v poměru, který je uvedený v příbalovém návodu. Důkladně směs protřepte, aby se oba přípravky spojily. Následně rozdělte vlasy do částí a vzniklou směs aplikujte na každou část vlasů od kořínků ke konečkům. Ujistěte se, že je směs pečlivě rozetřena po celé délce vlasů. Vyhněte se pokožce hlavy.

Nechte směs působit na vlasech po dobu, která je uvedena v návodu, obvykle kolem 5-10 minut. Doba závisí na struktuře vlasů a požadovaném výsledku. Poté vlasy opláchněte teplou vodou a oplachujte tak dlouho, dokud není voda čistá a veškerý přípravek z vlasů odstraněný.

Po opláchnutí vlasy ošetřete neutralizačním přípravkem, který je součástí systému CHI Ionic Permanent Shine Wave 1. Dodržte pokyny na obalu pro správné použití tohoto přípravku. Neutralizační přípravek pomáhá stabilizovat vlnu a poskytuje ochranu pro vlasy. Po použití neutralizačního přípravku opláchněte vlasy teplou vodou a důkladně vymyjte.

Výhradně k použití v kadeřnických salónech.

Profesionální značka vlasové kosmetiky Farouk Systems byla založena roku 1986 v Houstonu Faroukem Shami, kadeřníkem, jehož posláním je poskytovat profesionální vlasovou kosmetiku s nejpokročilejší americkou technologií, založenou na vzdělávání, životním prostředí a inovacích.Pod značku Farouk Systems patří další populární značky jako je například CHI, BioSilk a Esquire Grooming. V roce 2001 značka Farouk Systems vyvinula vůbec první keramickou žehličku na vlasy a inspirovala se právě technologií využívanou v NASA. Farouk Systems vlastní více než 20 patentů z oblasti péče o vlasy. Jako první značka představila barvu na vlasy bez amoniaku a začala ve vlasové kosmetice používat hedvábné proteiny. V jejich produktech najdete populární účinné složky jako je arganový olej, keratin, výtažky z olivovníku a fenyklu.