Proč právě Foamie Soap Bag?

Chcete chránit přírodu, minimalizovat obsah plastů na zemi a zároveň si dopřát kvalitní čistě přírodní a veganskou péči? Víte, jak naplno zužitkovat již malé kousky či zbytky tuhých syndetů Foamie? Bavlněný sáček Foamie Soap Bag poskytuje masážní a exfoliační efekt a díky své struktuře zároveň zajišťuje tvorbu bohaté pěny.Exfoliační efekt: Stimulace prokrvení pokožky, šetrně odstraňuje odumřelé buňky a podporuje přirozenou obnovu pokožky.

Jedinečné vlastnosti:
  • Bavlněný sáček pro tuhé syndety Foamie,
  • poskytuje masážní a exfoliační efekt,
  • zajišťuje tvorbu bohaté pěny,
  • udržuje pohromadě všechny menší kousky či zbytky syndetů,
  • vyroben ze 100 % bavlny,
  • snadná aplikace a užívání,
  • ekologicky rozložitelný.
Jak použít Foamie Soap Bag?

Tuhý syndet vložte do bavlněného sáčku Foamie Soap Bag, tento sáček je vhodný i pro menší kousky či zbytky. Napěňte pod tekoucí vodou a jemně masírujte pokožku. Po použití důkladně opláchněte, zavěste na šňůrku a nechte vyschnout.

Složení Foamie Soap Bag
100% Cotton (Baumwolle/Coton)

Rozmazlujte svou pokožku a vlasy přírodní veganskou péčí od německé značky Foamie, která snoubí přírodní ingredience s inovativními technologiemi a zároveň je šetrná vůči životnímu prostředí. Tuhé produkty Foamie nejsou klasická tuhá mýdla, která známe a přináší nový pohled na naše denní rituály a zvyklosti v oblasti krásy a péče. Obsahují přírodní ingredience a za studena lisovaný syntetický detergent s optimalizovaným pH, který je šetrný k vlasům i pokožce a snadno se přizpůsobí jejich specifickým potřebám. Každá řada má svou unikátní vůni a specifické ingredience, které jsou určeny pro různé typy pleti, pokožky a vlasů. Všechny produkty jsou 100% veganské, šetrné vůči přírodě i zvířatům a neobsahují žádné plastové částice ani látky, jako jsou parabeny, barviva, sulfáty a silikony.