Proč právě Fleir Wonder Shampoo Minersal 500 ml?

Revitalizační a ochranný šampon  s vysokým obsahem minerálů na suché, poškozené a chemicky ošetřené vlasy. Dodává potřebnou hydrataci, ochranu, zdravý přirozený vzhled a zářivý lesk.

Doporučujeme
Jak použít Fleir Wonder Shampoo Minersal 500 ml?
  • přiměřené množství šamponu naneste rovnoměrně na mokré vlasy, dobře napěňte a promasírujte vlasy a pokožku. Poté důkladně opláchněte. Vlasy upravte standartním způsobem.
Italská kosmetická značka Gestil je zaměřená především na řešení problémů s vlasy a vlasovou pokožkou. Produkty vynikají svým šetrným působením a vyváženou koncentrací přírodních aktivních látek a přírodních extraktů. Vyzkoušejte kultovní Gestil Wonder masku na vlasy! Její unikátním složení z býčích žláz bylo nahrazeno výtažky za bambusu, nicméně maska je stále stejně účinná a oblíbená. Mezi dalšími produkty najdete světoznámé sérum proti padání vlasů s obsahem placenty a další skvělé šampony, kondicionéry, ale i zábaly na vlasy. Značka Gestil není oblíbená jen mezi milovnicemi a milovníky krásných vlasů, celosvětově se používá i v renomovaných kadeřnických salonech.