Proč právě Fleir Wonder Shampoo Ristrutturante 500 ml?

Jemný restrukturační šampon provšechny typy vlasů. Pro své specifické složení je vhodný na časté mytí vlasů. Nenarušuje vlasovou pokožku a dodává hebkost a zářivost.

Jak použít Fleir Wonder Shampoo Ristrutturante 500 ml?
  • aplikujte přiměřené množství šamponu do vlhkých vlasů. masírujte až do vytvoření husté bohaté pěny. Poté důkladně opláchněte a v případě potřeby celý postup znovu opakujte.
Italská kosmetická značka Gestil je zaměřená především na řešení problémů s vlasy a vlasovou pokožkou. Produkty vynikají svým šetrným působením a vyváženou koncentrací přírodních aktivních látek a přírodních extraktů. Vyzkoušejte kultovní Gestil Wonder masku na vlasy! Její unikátním složení z býčích žláz bylo nahrazeno výtažky za bambusu, nicméně maska je stále stejně účinná a oblíbená. Mezi dalšími produkty najdete světoznámé sérum proti padání vlasů s obsahem placenty a další skvělé šampony, kondicionéry, ale i zábaly na vlasy. Značka Gestil není oblíbená jen mezi milovnicemi a milovníky krásných vlasů, celosvětově se používá i v renomovaných kadeřnických salonech.