Proč právě Goldwell Dualsenses Just Smooth Taming Oil 100 ml?

Vlasový olej okamžitě zklidňuje a krotí nepoddajné vlasy, dodává jim intenzivní lesk a hedvábný pocit. Obsahuje olej z ořechu Kukui, jehož aktivní látky vyrovnávají poréznost vlasů a uhlazují je na povrchu. Díky tomu je zajištěna lepší ovladatelnost, odolnost proti krepatění a snadné rozčesávání.

Typ vlasů:

Vhodné pro nepoddajné, krepaté vlasy.

Jedinečné vlastnosti:
  • chrání před vlhkostí a krepatěním
  • dodává zářivý lesk a hebkost
  • uhlazuje povrch vlasu
  • vyrovnává poréznost
  • usnadňuje rozčesávání
Doporučujeme
Jak používat Goldwell Dualsenses Just Smooth Taming Oil 100ml?
  • naneste 1-2 pumpičky do suchých nebo vlhkých vlasů, neoplachujte
Aktivní složky
  • olej z ořechu Kukui - má hydratační účinky, vyrovnává poréznost vlasů, zajišťuje lepší ovladatelnost a usnadňuje rozčesávání
Profesionální značka Goldwell založená v roce 1948 v Německu a je výrobcem vlasové kosmetiky pro profesionální kadeřníky. Značka Goldwell udává nejaktuálnější vlasové a módní trendy inspirované světovými stylisty. Inspirativní značka Goldwell od svého počátku neustále zdokonaluje své výrobky a expanduje na světové trhy, přičemž úzce spolupracuje s kadeřnickými salony, o kterých čerpá zkušenosti a inspiraci. Podporuje v kreativitě a získává od nich zpětnou vazbu pro svůj další rozvoj. Cílem značky Goldwell je snadné a efektní použití všech přípravků na vlasy při maximální šetrnosti k vlasům, a to i při domácím použití. Značka nabízí širokou škálu produktových řad zaměřených na různé typy vlasů, ze kterých si vybere opravdu každý. Řady pečující kosmetiky Dualsenses jsou vhodné pro vlasy mastné, suché, jemné, ale i nepoddajné a chemicky poničené. Kultovní barvy Topchic speciálně vyvinuté pro profesionální kadeřnické použití zajistí dlouhotrvající zářivou barvu.