Vše skladem
Všechno zboží je originální
Doručení do 24 hodin

Invisibobble gumička do vlasů Letter From Grey tmavě šedá 3 ks

Limitovaná edice v tmavě šedé barvě
Invisibobble
Invisibobble gumička do vlasů Letter From Grey tmavě šedá 3 ks Limitovaná edice v tmavě šedé barvě
Akce Výprodej
Produkt je trvale stažen z nabídky
Kód: IB29
Hmotnost produktu: 12 g

Proč právě Invisibobble gumička do vlasů Letter From Grey tmavě šedá 3 ks?


Revoluce ve spínání vlasů. Gumičky Invisibobbly nezanechávají na vlasech stopy po sepnutí vlasů, přesto pevně drží.

Výhody:
  1. NEVYVÍJÍ TLAK NA VLASY - kouzelný trik, na němž je Invisibobble založen, spočívá ve zvláštní formě šňůry oví­jející se kolem vlasů. Když je tato ozdoba ovinuta kolem vlasů, nevyvíjí jednotný tlak na vlasy tak jako jiné ozdoby, které jsou ovinuty po celém obvodu culíku a zanechávají tak viditelnou stopu. Tento speciální tvar Invisibobbles umožňuje pevné držení vlasů v culíku, ale bez příliš pev­ného tlaku a sevření. Vlasy tak mají v culíku větší prostor než v normální gumičce.

  2. NEZPŮSOBUJE BOLEST HLAVY - ženy, které často nosí culík, trpí bolest­mi hlavy. Invisibobble nabízí řešení, které jednotlivé vlasy nestahuje a nevyvíjí tlak ani na temeno. To umožňuje jeho jedinečný tvar.

  3. ŠETRNÉ K VLASŮM - Invisibobble je více než originální ozdoba. Je velmi šetrný k vlasům, jelikož není vyroben z kovu, což často způsobuje lámavost vlasů. Namísto toho je vytvořen sletováním dvou konců dohromady, takže se ve vlasech nezachytává ani je nepoškozuje.

  4. VHODNÝ PRO VŠECHNY TYPY VLASŮ - může být ozdobou pro jakýkoli typ vlasů – kudrnaté, rovné, jemné, husté. Invisibobble se hodí pro všechny!

  5. VYUŽITÍ JAKO NÁRAMEK - Invisibobble doporučujeme nosit také jako ná­ramek, pokud ho zrovna nepoužíváte jako ozdobu do vlasů, vypadá velmi originálně.Invisibobble

Proč je značka Invisibobble tak výjimečná?

Pokud už vás nebaví neustále uzlíky, poškozené vlasy a otlačeniny, které způsobují běžně používané vlasové gumičky, je čas pozdravit rytíře vašich vlasů ve spirálovém brnění: Invisibobble! Jedinečný tvar těchto spirálových gumiček, které jsou inspirovány telefonní šňůrou, pečují o vaše vlasy, vlasy nelámou, jsou pevné, minimalizují poškození a pocit pnutí. Jsou tu proto, aby vás každý den podporovali. Bez ohledu na to, zda chcete mít skákací cop nebo pěkně utažený drdol. Jsou k dispozici v několika roztomilých barvách, od klasické černé až po mátově zelenou. Jakmile je vyzkoušíte, už se nikdy nevrátíte ke starým vlasovým gumičkám.