Proč právě Joico Hair Shake Liquid-To-Powder Texturizing Finisher 150 ml?

Protřepte lahvičku s Joico Hair Shake Liquid-To-Powder Texturizing Finisher a začněte tvořit nespoutané vlny, bohatý objem nebo dramatický vzhled se svými vlasy. Rychleschnoucí texturizér Joico Hair Shaker Liquid-To-Powder Texturizing Finisher se při aplikaci přemění v jemnou práškovou mlhu, která během několika sekund přemění vlasy v okouzlující účes. Díky inovativnímu komplexu Bio-Advanced Peptide, je vhodný pro všechny typy a délky vlasů, dodává barveným vlasům zářivý lesk a zanechává vlasy chráněné před poškozením. Přípravek můžete jednoduše vrstvit a hrát si tak se svými vlasy, dokud nevytvoříte požadovaný vzhled svého účesu. Vlasy zanechává brilantně lesklé, definované a plné objemu, bez pocitu zatížení.

Jedinečné vlastnosti:
 • Rychleschnoucí povrchová úprava,
 • vytváří tvarovatelnou texturu,
 • dodává účesu definici a bohatý objem,
 • vhodný pro krátké i dlouhé délky vlasů,
 • nezanechává ve vlasech zbytky prášku,
 • chrání před poškozením vlasů,
 • vlasům dodává vysoký lesk.
Jak použít Joico Hair Shake Liquid-To-Powder Texturizing Finisher 150ml?

Před každým použitím lahvičku důkladně protřepejte. Joico Hair Shake Liquid-To-Powder Texturizing Finisher nastříkejte na suché vlasy a konečky prstů tvarujte vlasy do požadovaného vzhledu.

 • Pro vytvoření bohatého objemu přípravek jednoduše nastříkejte ke kořínkům vlasů, jemně prsty promněte a vytvarujte.

 • Pro tip:
  • Pokud chcete během dne přeměnit vzhled svého účesu, jednoduše vlasy přetvarujte.
  • Joico Hair Shaker stačí na vlasy nanést jednou a během dne si se svými vlasy můžete hrát a tvořit účesy podle své libosti.
  Složení Joico Hair Shake Liquid-To-Powder Texturizing Finisher 150 ml

  Alcohol Denat., Water/Aqua, PEG-32, PPG-20-Decyltetra Deceth-10, Silica, PEG-6, Pentapeptide-29, Cisteinamide, Pentapeptide-30-Cysteinamide, Tetrapeptide-28 Argininamide, Tetrapeptide-29 Argininamide, Cocodimonium Hydroxypropyl Hydrolyzed Keratin, Hydrolyzed Keratin, SLS, Bentonite, Maltitol, Sodium Methyl Stearoyl Taurate, Magnesium Aluminum Silicate, Citric Acid, Aminomethyl Propanol, Linalool, Citronellol, Benzyl Salicylate, Limonene, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Fragrance/Parfum.

  Profesionální vlasová značka JOICO byla založena v roce 1975 v Los Angeles světoznámým kadeřníkem Stevem Stefano. Ihned po svém vzniku se díky revolučním technologiím stala lídrem v oblasti rekonstrukce vlasů. Jako jedna z prvních začala využívat protein Keratin na opravu poškozených vlasů a později se stala jednou z nejúspěšnějších značek na světě. Značka nabízí kompletní sortiment špičkové vlasové kosmetiky nejen pro profesionální kadeřníky a stylisty, ale i pro širokou veřejnost. Značka neustále vyvíjí nové produkty a zlepšuje výrobní technologie, aby dokázala nabídnout vysoce kvalitní a bezpečné produkty pro každodenní péči o vlasy. Produkty JOICO nejsou testovány na zvířatech a veškeré obaly a papíry obsahují příměs škrobu, a jsou tak snadno rozložitelné a recyklovatelné.