Proč právě Joico JoiGel Medium Styling Gel 250 ml?

Gel na vlasy Joico Joigel Medium Styling Gel je skvělým pomocníkem pro vytvoření silného a zpevněného účesu. Gel se velmi dobře na vlasy nanáší a umožňuje rovnoměrné nanesení. Má dlouhotrvající efekt, který nevysušuje vlasy, naopak, obsažený panthenol vlasy hydratuje. S fixačním gelem se velmi dobře tvaruje jakýkoliv typ účesu, zejména je vhodný pro kratší střihy.

Zafixujte váš účes stylingovým gelem na vlasy Joico Joigel Medium Styling Gel a užijte si dlouhotrvající a zpevněný vzhled s přirozeným efektem.

Jedinečné vlastnosti:
  • Poskytuje dlouhotrvající fixaci účesu,
  • má středně silné zpevnění,
  • nevysušuje a nezatěžuje vlasy,
  • má hydratační účinek,
  • vhodný pro kratší délky vlasů.
Jak použít Joico JoiGel Medium Styling Gel 250ml?
  • Malé množství gelu Joico Joigel Medium Styling Gel naneste do dlaní a jemně vpracujte do vlasů.
  • Vytvořte požadovaný vzhled účesu.
Složení Joico JoiGel Medium Styling Gel 250 ml

Water, Polysorbate 20, Triethanolamine, Pentapeptide-29 Cystenamide, Pentapeptide-30 Cysteinamide, Tetrapeptide-28 Arginnamide, Tetrapeptide-29 Argininamide, Hydrolyzed Keratin, Cocodimonium Hydroxypropyl Hydrolyzed Keratin, Panthenol, Yeast Extract/Faex/Extract De Levure, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, AMP-Acrylates/Allyl Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiaziolinone, Citric Acid, Limonenem, Fragrance, Red 33 (Cl 17200), Blue 1 (Cl 42090)

Profesionální vlasová značka JOICO byla založena v roce 1975 v Los Angeles světoznámým kadeřníkem Stevem Stefano. Ihned po svém vzniku se díky revolučním technologiím stala lídrem v oblasti rekonstrukce vlasů. Jako jedna z prvních začala využívat protein Keratin na opravu poškozených vlasů a později se stala jednou z nejúspěšnějších značek na světě. Značka nabízí kompletní sortiment špičkové vlasové kosmetiky nejen pro profesionální kadeřníky a stylisty, ale i pro širokou veřejnost. Značka neustále vyvíjí nové produkty a zlepšuje výrobní technologie, aby dokázala nabídnout vysoce kvalitní a bezpečné produkty pro každodenní péči o vlasy. Produkty JOICO nejsou testovány na zvířatech a veškeré obaly a papíry obsahují příměs škrobu, a jsou tak snadno rozložitelné a recyklovatelné.