Varianty produktu

Proč právě Joico Lumishine Creme Developer 946 ml?

Objevte jedinečný barvící systém Joico Lumishine, který poskytuje šetrné barvení vlasů, dlouhou životnost barev a udržuje zdravý vzhled vlasů. Krémové vyvíječe Joico Lumishine Creme Developer se sníženým obsahem amoniaku nabízí pět úrovní koncentrace oxidantu, jsou kompatibilní s permanentními, demi-permanentními a přelivovými barvami Joico Lumishine, poskytují 100% krytí šedin a vytváří syté barevné výsledky s oslnivým leskem. Krémové vyvíječe Joico Lumishine Creme Developer obsahují patentovanou technologii ArgiPlex Technology, arginin a výživný komplex aminokyselin, které revitalizují a chrání vlasové vlákno během procesu barvení, dodávají vlasům hydrataci a výživu, snižují lámání vlasů a obnovují jejich přirozenou pružnost a pevnost. Zároveň tyto účinné ingredience vyhlazují hrubý povrch vlasů, zlepšují jejich ovladatelnost, elasticitu a hebkost a udržují zdravý vzhled vlasů. Jemná krémová konzistence se snadno mísí, aplikuje a vytváří intenzivní zářivé barevné výsledky s až dvojnásobným leskem. Profesionální krémové vyvíječe Joico Lumishine Creme Developer jsou určeny výhradně pro profesionální použití v kadeřnických salónech.

Technologie:

ArgiPlex Technology: Technologie s obsahem argininu, který je klíčový pro zdraví vlasů. Účinně obnovuje poškozené vlasy, prodlužuje trvanlivost barev a dodává oslnivý lesk.

Quadramine Complex: Výživný komplex, který chrání vlasové vlákno, poskytuje vlasům výživu, hydrataci, hebkost a zdravý vzhled.

Jedinečné vlastnosti:
 • Krémový vyvíječ se sníženým obsahem amoniaku,
 • poskytuje 100% krytí šedin a udržují zdravý vzhled vlasů,
 • revitalizuje a chrání vlasové vlákno během procesu barvení,
 • dodává vlasům hydrataci a výživu,
 • obnovuje přirozenou pružnost a pevnost vlasového vlákna,
 • vyhlazuje hrubý povrch vlasů a zlepšují ovladatelnost vlasů,
 • vytváří intenzivní zářivé barevné výsledky s až dvojnásobným leskem.
Jak použít Joico Lumishine Creme Developer 946 ml?

Permanentní systém barvení: Krémový vyvíječ Joico Lumishine Creme Developer smíchejte s barvou v doporučeném poměru 1:1. Naneste na vlhké vlasy, nechte působit 35-45 minut, důkladně opláchněte a ošetřete šamponem Joico K-Pak Color Therapy Shampoo a kondicionérem Joico K-Pak Color Therapy Conditioner. Doporučené vyvíječe: Joico Lumishine Creme Developer 10Vol. (3%), 20Vol. (6%), 30Vol. (9%) nebo 40Vol. (12%). Doporučené barvy: Joico Lumishine Permanent Creme Color nebo Joico Lumishine YouthLock Permanent Creme Color

Demi-permanentní systém barvení: Krémový vyvíječ Joico Lumishine Creme Developer smíchejte s barvou v doporučeném poměru 1:1. Naneste na vlhké vlasy, nechte působit 5-35 minut, důkladně opláchněte a ošetřete šamponem Joico K-Pak Color Therapy Shampoo a kondicionérem Joico K-Pak Color Therapy Conditioner. Doporučené vyvíječe: Joico Lumishine Creme Developer 5Vol. (1,5%). Doporučené barvy: Joico Lumishine DD Demi-Permanent Creme Color nebo Joico Lumishine Demi-Permanent Liquid Color.

Upozornění:
 • Před prvním použití doporučujeme provést test citlivosti. Pokud se objeví alergická reakce v podobě vyrážky, výrobek nepoužívejte.
 • Výrobek není určený pro osoby mladší 16 let.
 • Neaplikujte na vlasy, na kterých byla aplikována henna.
 • Při aplikaci používejte ochranné rukavice.
 • Nepoužívejte k barvení řas a obočí.
 • Při zasažení očí okamžitě vypláchněte vodou.
Složení Joico Lumishine Creme Developer 946 ml

Water (Aqua, Eau) – Cetearyl Alcohol – Hydrogen Peroxide – Mineral Oil/Paraffinum Liquidum/Huile Minerale – Ceteth-20 – Acrylates/Ceteth-20 Itaconate Copolymer – Squalane - Phosphoric Acid – Methylparaben – Sodium Lauryl Sulfate – Disodium Phosphate – Sodium Stannate

Profesionální vlasová značka JOICO byla založena v roce 1975 v Los Angeles světoznámým kadeřníkem Stevem Stefano. Ihned po svém vzniku se díky revolučním technologiím stala lídrem v oblasti rekonstrukce vlasů. Jako jedna z prvních začala využívat protein Keratin na opravu poškozených vlasů a později se stala jednou z nejúspěšnějších značek na světě. Značka nabízí kompletní sortiment špičkové vlasové kosmetiky nejen pro profesionální kadeřníky a stylisty, ale i pro širokou veřejnost. Značka neustále vyvíjí nové produkty a zlepšuje výrobní technologie, aby dokázala nabídnout vysoce kvalitní a bezpečné produkty pro každodenní péči o vlasy. Produkty JOICO nejsou testovány na zvířatech a veškeré obaly a papíry obsahují příměs škrobu, a jsou tak snadno rozložitelné a recyklovatelné.