Proč právě Joico Weekend Hair Dry Shampoo 255 ml?

Ráno vstanete a při pohledu do zrcadla vidíte mastné, zplihlé prameny vlasů, které nutně potřebují umýt? Od teď už nemusíte v koupelně trávit hodinu času s mytím a úpravou vlasů. Suchý šampon Joico Weekend Hair Dry Shampoo snadno nahradí klasické mytí vlasů vodou, příjemně vlasy osvěží a navíc jim dodá bohatý objem. A to vše za pouhých pár minut!

Suchý šampon obsahuje rýžový škrob, který absorbuje mastnotu z vlasů, zvětšuje objem a zanechává vlasy svěží a čisté. Velmi příjemná je i vůně tohoto šamponu, která se uvolňuje při každém dotyku vlasů a je cítit na vlasech po celý dlouhý den. Suchý šampon je také jedinečný tím, že chrání barvu vlasů před vymýváním a blednutím a prodlužuje její zářivý vzhled.

Ať už si ráno chcete přispat nebo se vám jednoduše nechce v daný okamžik mýt vlasy vodou, suchý šampon Joico Weekend Hair Dry Shampoo se stane vaším nezbytným pomocníkem při vlasovém stylingu ať jste kdekoliv.

Jedinečné vlastnosti:
 • Absorbuje mastnotu z vlasů,
 • dodává pocit čistých a svěžích vlasů,
 • zanechává vlasy hedvábně jemné,
 • chrání barvu vlasů před blednutím,
 • zvětšuje objem vlasů,
 • vhodný pro všechny typy vlasů.
Jak použít Joico Weekend Hair Dry Shampoo 255 ml?

Před použitím šampon Joico Weekend Hair Dry Shampoo důkladně protřepejte.

 • Nastříkejte na suché kořínky vlasů ze vzdálenosti 20-30 cm, poté pokožku hlavy jemně promasírujte a vlasy pročešte hřebenem.
 • Žádná další úprava vlasů již není potřeba.

 • Složení Joico Weekend Hair Dry Shampoo 255 ml

  Isobutane, Alcohol Denat., Propane, Oryza Sativa (Rice) Extract, Disteardimonium Hectorite, Dipropylene Glycol, C12-15 Pareth-12, Hydroxyethylcellulose, Cellulose Gum, Pectin, Pvp, Cetrimonium Chloride, Hydroxycitronellal, Alphaisomethyl Ionone, Fragrance/ Parfum.

  Profesionální vlasová značka JOICO byla založena v roce 1975 v Los Angeles světoznámým kadeřníkem Stevem Stefano. Ihned po svém vzniku se díky revolučním technologiím stala lídrem v oblasti rekonstrukce vlasů. Jako jedna z prvních začala využívat protein Keratin na opravu poškozených vlasů a později se stala jednou z nejúspěšnějších značek na světě. Značka nabízí kompletní sortiment špičkové vlasové kosmetiky nejen pro profesionální kadeřníky a stylisty, ale i pro širokou veřejnost. Značka neustále vyvíjí nové produkty a zlepšuje výrobní technologie, aby dokázala nabídnout vysoce kvalitní a bezpečné produkty pro každodenní péči o vlasy. Produkty JOICO nejsou testovány na zvířatech a veškeré obaly a papíry obsahují příměs škrobu, a jsou tak snadno rozložitelné a recyklovatelné.