Proč právě Kallos KJMN Caviar Restorative Hair Mask 1000 ml?

Poznejte regenerační sílu kaviáru, kterou ukrývá revitalizační vlasová maska Kallos KJMN Caviar. Tato maska díky obsahu kaviárového extraktu a vybraných složek vaše vlasy posílí a intenzivně regeneruje. Proniká hluboko do vlasové struktury, obnovuje vitalitu a zanechává vlasy krásně hedvábné a lesklé. Tato maska efektivně redukuje poškození způsobené stylingem a chemickým ošetřením, zatímco bohatá textura se snadno nanáší a rychle působí. Vaše vlasy budou po použití Kallos Kjmn Caviar Restorative Hair Mask silné, hydratované a zdravě vypadající.

Jedinečné vlastnosti:
  • Obsah kaviárového extraktu,
  • hloubková regenerace a posílení vlasů,
  • obnova vitality vlasové struktury,
  • ochrana před poškozením,
  • hedvábné, lesklé a snadno se rozčesávající vlasy.
Jak použít Kallos KJMN Caviar Restorative Hair Mask 1000 ml?

Vlasovou revitalizační masku Kallos KJMN Caviar naneste v dostatečném množství na umyté a ručníkem vysušené vlasy. Po 5 minutách působení důkladně opláchněte.

Složení Kallos KJMN Caviar Restorative Hair Mask 1000 ml:

Aqua, Cetearyl Alcohol, Cetrimonium Chloride, Caviar Extract, Parfum, Citric Acid, Cyclopentasiloxa Propylene Glycol, Benzyl Alcohol, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone.

Posláním společnosti Kallos Cosmetics je najít optimální rovnováhu mezi kvalitou a cenou a zároveň být vždy inovativní. Tato maďarská společnost se stala leaderem na trhu produktů vlasové péče nejen v Maďarsku a Rumunsku, ale postupně se její věhlas rozšířil i do dalších zemí. Cílem této kosmetické značky jsou hebké a lesklé vlasy plné života. Je ideálním společníkem pro vlasy suché, poškozené i barvené. Společnost poskytuje vysoce stylové, kvalitní kosmetické výrobky po celém světě pro profesionály, ale i pro běžné zákazníky.