Proč právě Kallos Lab 35 Finishing Spray 300 ml?

Sprej pro finální úpravu vlasů Kallos Lab 35 Finishing Spray je skvělým pomocníkem pro fixaci účesu. Tento produkt poskytne vašim vlasům dlouhotrvající pružnost a středně silnou fixaci. Obsahuje speciální účinné látky, díky kterým jsou vlasy lesklé a snadno se upravují. Inovativní složení Keratrix vytváří na vlasech ochranný film.

Jedinečné vlastnosti:
  • Pro finální úpravu vlasů,
  • středně silná fixace,
  • speciální účinné látky,
  • dodá vlasům lesk,
  • inovativní složení Keratrix.
Doporučujeme
Jak použít Kallos Lab 35 Finishing Spray 300 ml?

Kallos Lab 35 Finishing Spray aplikujte ze vzdálenosti 20 cm na mokré nebo suché vlasy a vytvarujte. Při aplikaci přímo ke kořínkům docílíte většího objemu vlasů.

Složení Kallos Lab 35 Finishing Spray 300 ml

Alcohol, Octylacrylamide / Acrylates / Butylaminoethyl Methacrylate Copolymer, PEG-12 Dimethicone, Parfum, Aminomethyl Propanol, Panthenol, Glycerin, Aqua, Hydrolyzed Ceratonia Siliqua Seed Extract, Zea Mays Starch, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Polyquaternium-7

Posláním společnosti Kallos Cosmetics je najít optimální rovnováhu mezi kvalitou a cenou a zároveň být vždy inovativní. Tato maďarská společnost se stala leaderem na trhu produktů vlasové péče nejen v Maďarsku a Rumunsku, ale postupně se její věhlas rozšířil i do dalších zemí. Cílem této kosmetické značky jsou hebké a lesklé vlasy plné života. Je ideálním společníkem pro vlasy suché, poškozené i barvené. Společnost poskytuje vysoce stylové, kvalitní kosmetické výrobky po celém světě pro profesionály, ale i pro běžné zákazníky.