Vše skladem
Všechno zboží je originální
Doručení do 24 hodin

KÉRASTASE - BAIN GOMMAGE DETOX CHEVEUX SECS (1000ml)

Šampon proti lupům na suché vlasy
Kérastase
KÉRASTASE - BAIN GOMMAGE DETOX CHEVEUX SECS (1000ml) Šampon proti lupům na suché vlasy
Professional
Produkt je trvale stažen z nabídky
Kód: K0139
Hmotnost produktu: 1000 g

Proč právě KÉRASTASE - BAIN GOMMAGE DETOX CHEVEUX SECS (1000ml)?

KÉRASTASE BAIN GOMMAGE DETOX CHEVEUX SECS je šamponová lázeň podporující odstranění lupů a je určená pro suché vlasy. Poskytuje dokonalou péči suchým vlasům (lupy volně padají z vlasů), vyživuje, ošetřuje vlasovou pokožku a optimalizuje její rovnováhu. Obsahuje aktivní látky: Zinek Pyrithione, salicylová kyselina, glycerol. Šampon přispívá k dlouhodobému odstranění lupů. ?Problém lupů se objevuje zhruba u 59,5% žen a 60% mužů. Problém lupivosti pokožky se může objevit následkem stresu, únavy, znečištěného životního prostředí atd. Všechny tyto faktory negativně ovlivňují rovnováhu vlasové pokožky.

?

Kérastase

Proč je značka Kérastase tak výjimečná?

Historie luxusní značky vlasové péče Kérastase se začala psát v roce 1964 v Paříži. Na vývoji šamponů, kondicionérů, olejů a jiných jedinečných výrobků se podílí více než 700 vědců, kteří pro vás pečlivě testují a analyzují všechny luxusní produkty. Filozofií a přední myšlenkou této luxusní značky je „na prvním místě je péče“. Kérastase nabízí několik řad vlasových produktů, každá řada se zabývá jinou vlasovou problematikou. Ať již se jedná o řadu Nutritive, která pečuje o suché a namáhané vlasy, nebo o řadu Chronologiste, která je speciálně vyvinuta pro péči o stárnoucí vlasy, u této značky vždy najdete kompletní řešení v péči o vlasy. Nelze zapomenout ani na řadu přírodní vyživující vlasové kosmetiky Aura Botanica, která se těší velké oblibě mezi zákaznicemi, ale i v kadeřnických salonech.

Kérastase je značka odhodlaná podporovat používání udržitelných materiálů, redukovat plýtvání vodou a snižovat svou uhlíkovou stopu. Najdete zde i produkty bez parabenů, silikonů, sulfátů a další chemie.