Vše skladem
Všechno zboží je originální
Doručení do 24 hodin

Kérastase Cristalliste Bain Cristal Fine šampon 80 ml

Krišťálově lehký šampon pro dlouhodobý pocit přirozených zářivých vlasů na cesty
Kérastase
Produkt je trvale stažen z nabídky
Kód: K0311
Hmotnost produktu: 89 g

Proč právě Kérastase Cristalliste Bain Cristal Fine šampon 80 ml?

Křišťálová ultra lehká šamponová lázeň pro dlouhodobý pocit přirozených zářivých vlasů v malém cestovním balení. Díky složení obohacenému o rostlinné výtažky jsou vlasy zbaveny matu, osvobozeny od nečistot a plné lesku. Neobsahuje parabeny, silikon a barvivo.


Použití: naneste na mokré vlasy, lehce masírujte, pak důkladně opláchnete.


Upozornění:při vniknutí přípravku do očí, ihned vypláchněte vodou.

Kérastase

Proč je značka Kérastase tak výjimečná?

Historie luxusní značky vlasové péče Kérastase se začala psát v roce 1964 v Paříži. Na vývoji šamponů, kondicionérů, olejů a jiných jedinečných výrobků se podílí více než 700 vědců, kteří pro vás pečlivě testují a analyzují všechny luxusní produkty. Filozofií a přední myšlenkou této luxusní značky je „na prvním místě je péče“. Kérastase nabízí několik řad vlasových produktů, každá řada se zabývá jinou vlasovou problematikou. Ať již se jedná o řadu Nutritive, která pečuje o suché a namáhané vlasy, nebo o řadu Chronologiste, která je speciálně vyvinuta pro péči o stárnoucí vlasy, u této značky vždy najdete kompletní řešení v péči o vlasy. Nelze zapomenout ani na řadu přírodní vyživující vlasové kosmetiky Aura Botanica, která se těší velké oblibě mezi zákaznicemi, ale i v kadeřnických salonech.

Kérastase je značka odhodlaná podporovat používání udržitelných materiálů, redukovat plýtvání vodou a snižovat svou uhlíkovou stopu. Najdete zde i produkty bez parabenů, silikonů, sulfátů a další chemie.