Vše skladem
Všechno zboží je originální
Doručení do 24 hodin

Kérastase Cristalliste Cristal Sculpt 30 ml

Dvousložkové rozjasňující sérum pro méně poddajné vlasy
Kérastase
Produkt je trvale stažen z nabídky
Kód: K0240
Hmotnost produktu: 300 g

Proč právě Kérastase Cristalliste Cristal Sculpt 30 ml?

Za pomoci Aha-complexu na vodní bázi a ceramidů na bázi olejové vnáší do vlasů dlouhotrvající křišťálový lesk, pohyb, uhlazení a definici tvaru účesu. Ideální aplikace je do ručníkem prosušených vlasů před foukáním nebo na vlasy suché před žehlením nebo kulmováním. Díky aplikaci séra na suché vlasy získáte extrémní třpyt vlasu.Použití: Pevně stlačte pumpičku uprostřed, smíchejte obě složky v dlaních a aplikujte do délek a konců vlhkých vlasů. NeoplachujteUpozornění: V případě zasažení očí okamžitě vypláchněte.
Kérastase

Proč je značka Kérastase tak výjimečná?

Historie luxusní značky vlasové péče Kérastase se začala psát v roce 1964 v Paříži. Na vývoji šamponů, kondicionérů, olejů a jiných jedinečných výrobků se podílí více než 700 vědců, kteří pro vás pečlivě testují a analyzují všechny luxusní produkty. Filozofií a přední myšlenkou této luxusní značky je „na prvním místě je péče“. Kérastase nabízí několik řad vlasových produktů, každá řada se zabývá jinou vlasovou problematikou. Ať již se jedná o řadu Nutritive, která pečuje o suché a namáhané vlasy, nebo o řadu Chronologiste, která je speciálně vyvinuta pro péči o stárnoucí vlasy, u této značky vždy najdete kompletní řešení v péči o vlasy. Nelze zapomenout ani na řadu přírodní vyživující vlasové kosmetiky Aura Botanica, která se těší velké oblibě mezi zákaznicemi, ale i v kadeřnických salonech.

Kérastase je značka odhodlaná podporovat používání udržitelných materiálů, redukovat plýtvání vodou a snižovat svou uhlíkovou stopu. Najdete zde i produkty bez parabenů, silikonů, sulfátů a další chemie.