Vše skladem
Všechno zboží je originální
Doručení do 24 hodin

Kérastase Dermo Calm Bain Riche šampon 1000 ml

Šampon pro citlivou vlasovou pokožku a suché vlasy
Kérastase
Kérastase Dermo Calm Bain Riche šampon 1000 ml Šampon pro citlivou vlasovou pokožku a suché vlasy
Professional Výprodej
Produkt je trvale stažen z nabídky
Kód: K0105
Hmotnost produktu: 1099 g

Proč právě Kérastase Dermo Calm Bain Riche šampon 1000 ml?

Kérastase Dermo-Calm Bain Riche je šamponová lázeň určená pro citlivou suchou vlasovou pokožku a suché vlasy. Citlivá pokožka se projevuje nepříjemným napětím, stahováním, místami začervenáním a občasným pálením. Utišuje a hydratuje citlivou pokožku. Kérastase Bain Riche - šampon pro citlivou vlasovou pokožku a suché vlasy obsahuje menthol pro okamžitý osvěžující pocit. Současně pečuje o vlasy, které se snadno rozčesávají, získávají hebkost a pružnost. Možné každodenní použití.

Kérastase

Proč je značka Kérastase tak výjimečná?

Historie luxusní značky vlasové péče Kérastase se začala psát v roce 1964 v Paříži. Na vývoji šamponů, kondicionérů, olejů a jiných jedinečných výrobků se podílí více než 700 vědců, kteří pro vás pečlivě testují a analyzují všechny luxusní produkty. Filozofií a přední myšlenkou této luxusní značky je „na prvním místě je péče“. Kérastase nabízí několik řad vlasových produktů, každá řada se zabývá jinou vlasovou problematikou. Ať již se jedná o řadu Nutritive, která pečuje o suché a namáhané vlasy, nebo o řadu Chronologiste, která je speciálně vyvinuta pro péči o stárnoucí vlasy, u této značky vždy najdete kompletní řešení v péči o vlasy. Nelze zapomenout ani na řadu přírodní vyživující vlasové kosmetiky Aura Botanica, která se těší velké oblibě mezi zákaznicemi, ale i v kadeřnických salonech.

Kérastase je značka odhodlaná podporovat používání udržitelných materiálů, redukovat plýtvání vodou a snižovat svou uhlíkovou stopu. Najdete zde i produkty bez parabenů, silikonů, sulfátů a další chemie.