Vše skladem
Všechno zboží je originální
Doručení do 24 hodin

Kérastase Discipline Bain Fluidealiste No Sulfates šampon bez sulfátů 1000 ml

Šampon pro nepoddajné vlasy bez sulfátů
Kérastase
Kérastase Discipline Bain Fluidealiste No Sulfates šampon bez sulfátů 1000 ml Šampon pro nepoddajné vlasy bez sulfátů
Akce Professional Výprodej
Produkt je trvale stažen z nabídky
Kód: K0334
Hmotnost produktu: 1104 g

Proč právě Kérastase Discipline Bain Fluidealiste No Sulfates šampon bez sulfátů 1000 ml?

Šamponová lázeň pro nepoddajné vlasy bez sulfátů. Ideální pro uhlazení a lesk vlasů se zachováním pružnosti a hebkosti, pro nepoddajné vlasy. Šampon Kérastase Discipline Bain Fluidealiste je kosmetický produkt, který rychle a jednoduše vyčistí, uhladí a ošetří vaše vlasy. Přípravek je určen pro nepoddajné, citlivé nebo chemicky poškozené vlasy. Účinné látky obsažené v šamponu vlasy vyživují, hydratují a chrání před škodlivými vnějšími vlivy. Po pravidelném používání tohoto přípravku budou vlasy lesklé, uhlazené, hebké a přirozeně pružné. Dopřejte si kvalitní šampon, aby vaše vlasy byly hebké a přirozeně pružné. Šampon jemně myje, zároveň dodává vlasům tu správnou dávku ovladatelnosti a rovnoměrně aplikuje na vlasy pečující složky bez zatěžování.Použití: naneste na mokré vlasy potřebné množství šamponu, jemně masírujte do bohaté pěny a poté důkladně opláchněte. V případě potřeby postup opakujte.
Kérastase

Proč je značka Kérastase tak výjimečná?

Historie luxusní značky vlasové péče Kérastase se začala psát v roce 1964 v Paříži. Na vývoji šamponů, kondicionérů, olejů a jiných jedinečných výrobků se podílí více než 700 vědců, kteří pro vás pečlivě testují a analyzují všechny luxusní produkty. Filozofií a přední myšlenkou této luxusní značky je „na prvním místě je péče“. Kérastase nabízí několik řad vlasových produktů, každá řada se zabývá jinou vlasovou problematikou. Ať již se jedná o řadu Nutritive, která pečuje o suché a namáhané vlasy, nebo o řadu Chronologiste, která je speciálně vyvinuta pro péči o stárnoucí vlasy, u této značky vždy najdete kompletní řešení v péči o vlasy. Nelze zapomenout ani na řadu přírodní vyživující vlasové kosmetiky Aura Botanica, která se těší velké oblibě mezi zákaznicemi, ale i v kadeřnických salonech.

Kérastase je značka odhodlaná podporovat používání udržitelných materiálů, redukovat plýtvání vodou a snižovat svou uhlíkovou stopu. Najdete zde i produkty bez parabenů, silikonů, sulfátů a další chemie.