Vše skladem
Všechno zboží je originální
Doručení do 24 hodin

Kérastase Elixir Ultime Metamorph´Oil olejový balzám 150 ml

Přípravný olejový balzám pro všechny typy vlasů
Kérastase
Kérastase Elixir Ultime Metamorph´Oil olejový balzám 150 ml Přípravný olejový balzám pro všechny typy vlasů
Akce Výprodej
Produkt je trvale stažen z nabídky
Kód: K0344
Hmotnost produktu: 168 g

Proč právě Kérastase Elixir Ultime Metamorph´Oil olejový balzám 150 ml?

Olejový balzám pro regeneraci vlasů. Přípravný olejový balzám se nanáší před mytím vlasů. Zvyšuje efektivnost mytí, odstraňuje nahromaděné nečistoty a přitom chrání vlasové vlákno před poškozením.Typ vlasů: tento produkt je vhodný pro všechny typy vlasů, zvláště pro poškozené, suché, které potřebují intenzivnější ochranu.Použití: naneste přiměřené množství balzámu do délek a konečků vlasů před mytím. Nechte působit 2-3 minuty  apoté vlasy přemyjte klasickým způsobem.


Kérastase

Proč je značka Kérastase tak výjimečná?

Historie luxusní značky vlasové péče Kérastase se začala psát v roce 1964 v Paříži. Na vývoji šamponů, kondicionérů, olejů a jiných jedinečných výrobků se podílí více než 700 vědců, kteří pro vás pečlivě testují a analyzují všechny luxusní produkty. Filozofií a přední myšlenkou této luxusní značky je „na prvním místě je péče“. Kérastase nabízí několik řad vlasových produktů, každá řada se zabývá jinou vlasovou problematikou. Ať již se jedná o řadu Nutritive, která pečuje o suché a namáhané vlasy, nebo o řadu Chronologiste, která je speciálně vyvinuta pro péči o stárnoucí vlasy, u této značky vždy najdete kompletní řešení v péči o vlasy. Nelze zapomenout ani na řadu přírodní vyživující vlasové kosmetiky Aura Botanica, která se těší velké oblibě mezi zákaznicemi, ale i v kadeřnických salonech.

Kérastase je značka odhodlaná podporovat používání udržitelných materiálů, redukovat plýtvání vodou a snižovat svou uhlíkovou stopu. Najdete zde i produkty bez parabenů, silikonů, sulfátů a další chemie.