Vše skladem
Všechno zboží je originální
Doručení do 24 hodin

KÉRASTASE - REFLECTION - Luxusní cestovní taštička

Pro hebkost a lesk melírovaných a barvených vlasů
Kérastase
Produkt je trvale stažen z nabídky
Kód: K0118
Hmotnost produktu: 1000 g

Proč právě KÉRASTASE - REFLECTION - Luxusní cestovní taštička?

Balení obsahuje kompletní program péče Kérastase – šamponovou lázeň, intenzivní i finální péči. Máte tak pohromadě vše, co potřebujete a k tomu ještě zabalené v krásné bílo-průhledné taštičce.


Přípravky obsažené v taštičce jsou v cestovní velikosti. Nezaberou tak téměř žádné místo v kufru či kabelce, navíc si je můžete bez problémů vzít i na palubu letadla. Balení je přizpůsobené novým pravidlům týkajících se příručních zavazadel a nepřekračují stanovený objem 100ml. Cestovní balení usnadní nejen Vaše pohodlí při létání, ale stane se i Vaším příjemným společníkem na víkendy, či kratší služební cesty.?


Cestovní taštička obsahuje:


- šamponovou lázeň Bain Chroma Riche?80 ml


- intenzivní péči Soin Chroma Riche?75 ml


- finální péči Chroma Thermique?50ml?

Kérastase

Proč je značka Kérastase tak výjimečná?

Historie luxusní značky vlasové péče Kérastase se začala psát v roce 1964 v Paříži. Na vývoji šamponů, kondicionérů, olejů a jiných jedinečných výrobků se podílí více než 700 vědců, kteří pro vás pečlivě testují a analyzují všechny luxusní produkty. Filozofií a přední myšlenkou této luxusní značky je „na prvním místě je péče“. Kérastase nabízí několik řad vlasových produktů, každá řada se zabývá jinou vlasovou problematikou. Ať již se jedná o řadu Nutritive, která pečuje o suché a namáhané vlasy, nebo o řadu Chronologiste, která je speciálně vyvinuta pro péči o stárnoucí vlasy, u této značky vždy najdete kompletní řešení v péči o vlasy. Nelze zapomenout ani na řadu přírodní vyživující vlasové kosmetiky Aura Botanica, která se těší velké oblibě mezi zákaznicemi, ale i v kadeřnických salonech.

Kérastase je značka odhodlaná podporovat používání udržitelných materiálů, redukovat plýtvání vodou a snižovat svou uhlíkovou stopu. Najdete zde i produkty bez parabenů, silikonů, sulfátů a další chemie.