Vše skladem
Všechno zboží je originální
Doručení do 24 hodin

Kérastase Résistance Masque Force Architecte 500 ml

Obnovující maska pro poškozené, lámavé vlasy a roztřepené konečky
Kérastase
Kérastase Résistance Masque Force Architecte 500 ml Obnovující maska pro poškozené, lámavé vlasy a roztřepené konečky
Professional
Produkt je trvale stažen z nabídky
Kód: K0207
Hmotnost produktu: 562 g

Proč právě Kérastase Résistance Masque Force Architecte 500 ml?

Ciment -Cylane? Complex hloubkově obnovuje vnitřní a vnější strukturu poškozených a lámavých vlasů. Vlasy jsou kompletně posílené, hloubkově zpevněné, hebké a lesklé.Technologie: Komplex Cylane3-Ciment, obsahující Intra-Cylane + Pro-Keratin + ceramidy rekonstruuje poškozené vlasy.                    INTRA CYLANE: dodává strukturu                    PRO-keratin: vyplňuje vlasy                    Ceramidy: posiluje vlasové vláknoAplikace: aplikujte množství velikosti oříšku pramen po prameni do umytých, ručníkem vysušených vlasů. Soustřeťe se hlavně na délky a konečky vlasů. Jemně masírujte, nechte působit 5 minut a důkladně opláchněte.


Kérastase

Proč je značka Kérastase tak výjimečná?

Historie luxusní značky vlasové péče Kérastase se začala psát v roce 1964 v Paříži. Na vývoji šamponů, kondicionérů, olejů a jiných jedinečných výrobků se podílí více než 700 vědců, kteří pro vás pečlivě testují a analyzují všechny luxusní produkty. Filozofií a přední myšlenkou této luxusní značky je „na prvním místě je péče“. Kérastase nabízí několik řad vlasových produktů, každá řada se zabývá jinou vlasovou problematikou. Ať již se jedná o řadu Nutritive, která pečuje o suché a namáhané vlasy, nebo o řadu Chronologiste, která je speciálně vyvinuta pro péči o stárnoucí vlasy, u této značky vždy najdete kompletní řešení v péči o vlasy. Nelze zapomenout ani na řadu přírodní vyživující vlasové kosmetiky Aura Botanica, která se těší velké oblibě mezi zákaznicemi, ale i v kadeřnických salonech.

Kérastase je značka odhodlaná podporovat používání udržitelných materiálů, redukovat plýtvání vodou a snižovat svou uhlíkovou stopu. Najdete zde i produkty bez parabenů, silikonů, sulfátů a další chemie.