Vše skladem
Všechno zboží je originální
Doručení do 24 hodin

KÉRASTASE Vyživující maska pro suché a citlivé vlasy Nutritive Nutridefense 2 (Anti-Dryness Nutri-Pr

Intenzivní péče pro výživu a ochranu suchých a zcitlivělých vlasů
Kérastase
Produkt je trvale stažen z nabídky
Kód: K0007
Hmotnost produktu: 1000 g

Proč právě KÉRASTASE Vyživující maska pro suché a citlivé vlasy Nutritive Nutridefense 2 (Anti-Dryness Nutri-Pr?

Program gluco-aktivní péče pro výživu suchých vlasů od kořínků ke konečkům. Znovuobnovuje rovnováhu výživy vlasů, chrání proti vysoušení vlasů, dodává lehkost, hebkost, pružnost a lesk.?


Návod k použití: nanášejte pečlivě do umytých, mokrých vlasů, nechte 5 minut působit a opláchněte.

Kérastase

Proč je značka Kérastase tak výjimečná?

Historie luxusní značky vlasové péče Kérastase se začala psát v roce 1964 v Paříži. Na vývoji šamponů, kondicionérů, olejů a jiných jedinečných výrobků se podílí více než 700 vědců, kteří pro vás pečlivě testují a analyzují všechny luxusní produkty. Filozofií a přední myšlenkou této luxusní značky je „na prvním místě je péče“. Kérastase nabízí několik řad vlasových produktů, každá řada se zabývá jinou vlasovou problematikou. Ať již se jedná o řadu Nutritive, která pečuje o suché a namáhané vlasy, nebo o řadu Chronologiste, která je speciálně vyvinuta pro péči o stárnoucí vlasy, u této značky vždy najdete kompletní řešení v péči o vlasy. Nelze zapomenout ani na řadu přírodní vyživující vlasové kosmetiky Aura Botanica, která se těší velké oblibě mezi zákaznicemi, ale i v kadeřnických salonech.

Kérastase je značka odhodlaná podporovat používání udržitelných materiálů, redukovat plýtvání vodou a snižovat svou uhlíkovou stopu. Najdete zde i produkty bez parabenů, silikonů, sulfátů a další chemie.