Proč právě Kiepe Professional Toothed Spatula?

Podpořte svou kreativitu a vytvořte jednoduše a precizně dokonalý melíry a jiné techniky barvení a zesvětlování vlasů. Barvící paleta s rukojetí Kiepe Professional Toothed Spatula vám umožní precizní, přesnou a rychlou práci, která vám napomůže k dokonalým bareveným výsledkům. Odolný plastový povrch palety se snadno umývá a při správné manipulaci tak zajišťuje dlouhodobé užívání.

Jedinečné vlastnosti:
  • Vhodná pro různé techniky zesvětlování či barvení,
  • pomáhá vytvořit precizní barevné výsledky,
  • usnadňuje manipulaci s vlasy,
  • odolný, snadno umyvatelný plastový povrch.
Jak použít Kiepe Professional Toothed Spatula?

Barvící paletu použijte dle vámi zvolené techniky barvení. Díky zubům na konci palety lze přetahovat barvu přes vlasy a vytvořit tak velmi efektivní výsledky.

Profesionální značka KIEPE Professional se zrodila v 60. letech 20.století v italské Lombardii. Nabízí široký sortiment kadeřnických nástrojů, které byly oceněny jako jedny z nejlepších na celém světě. Na počátku se firma soustředila především na výrobu profesionálních břitev a nůžek na vlasy, později se zaměřila na výrobu širokého sortimentu kadeřnických potřeb, jako jsou zastřihávače a strojky na vlasy, žehličky a kulmy, nebo vysoušeče vlasů. V roce 2010 značka KIEPE Professional získala od regionu Lombardie uznání za své schopnosti vytvářet jedinečné nástroje svého druhu a pokrokovou technologii, kterou využívá k jejich výrobě.