Proč právě KIEPE Professional Trimmer Zero Estremo Pro?

Italská značka KIEPE Professional zaměřená na vývoj a výrobu profesionální kadeřnických potřeb, vyvinula profesionální zastřihovač vlasů KIEPE Professional Trimmer Zero Estremo Pro určený k dokončování a konturování střihů. Strojek disponuje pevnou čepelí, vyrobenou z chirurgické oceli, která se vyznačuje dlouhou životností. Šířka hlavice strojku je 38 mm s výškou střihu 0,1 mm. Tělo strojku je ergonomicky tvarované, aby s ním práce byla snadná a pohodlná.

Součástí strojku jsou navíc tři nástavce, které jsou přizpůsobené na výšku střihu 1,5 – 4,5 – 6 mm, čistící kartáček a mazací olej.

Jedinečné vlastnosti:
  • Pevná čepel z chirurgické oceli,
  • určený pro konturování střihu,
  • ergonomické uchopení,
  • výkon 4 W,
  • hmotnost strojku 245 g,
  • 3 metrový napájecí kabel,
  • nabíjecí stanice.
Doporučujeme
Správná údržba zastřihovače KIEPE Professional Trimmer Zero Estremo Pro?

Základem toho, aby vám zastřihovač vlasů vydržel co nejdéle a zajistili jste si jeho bezproblémový chod, je nutné se o něho pravidelně starat.

  • Důležité je pravidelné čištění. Po stříhání vlasů sundejte celou hlavici a oprašte ji. Nezapomínejte důkladně kartáčkem vyčistit i vnitřek strojku od všech chloupků a vlasů.
  • Pravidelně olejujte stříhací čepele. Mazání a péče o stříhací hlavici snižuje tření, vývoj tepla a opotřebení. Mazací olejíček je součástí balení. Pokud je hlavice otupená, doporučujeme její výměnu nebo broušení. Údržba a správné používání strojku má také velký vliv na ostrost střihací hlavice.
  • Abyste se vyhnuli problémům s nízkou kapacitou akumulátoru, doporučujeme strojek nabíjet pouze po dobu nezbytnou pro nabíjení. Nenechávejte proto strojek připojen k elektrické síti i po jeho nabití.

Pro manipulaci se zastřihovačem vlasů KIEPE Professional Trimmer Zero Estremo Pro se držte daných pokynů v přiloženém návodu. Určeno pro profesionální kadeřníky a stylisty v kadeřnických salonech a barber shopech.

Profesionální značka KIEPE Professional se zrodila v 60. letech 20.století v italské Lombardii. Nabízí široký sortiment kadeřnických nástrojů, které byly oceněny jako jedny z nejlepších na celém světě. Na počátku se firma soustředila především na výrobu profesionálních břitev a nůžek na vlasy, později se zaměřila na výrobu širokého sortimentu kadeřnických potřeb, jako jsou zastřihávače a strojky na vlasy, žehličky a kulmy, nebo vysoušeče vlasů. V roce 2010 značka KIEPE Professional získala od regionu Lombardie uznání za své schopnosti vytvářet jedinečné nástroje svého druhu a pokrokovou technologii, kterou využívá k jejich výrobě.