Proč právě L'Oréal Men Expert Pure Charcoal Purifying Tissue Mask 30 g?

L'Oréal Men Expert Pure Charcoal Purifying Tissue Mask je pleťová maska obohacená o aktivní uhlí a glycerinAktivní uhlí pomáhá vyčistit pokožku od nečistot a toxických látek, zatímco glycerin zajišťuje hydrataci a zklidnění pokožky. Maska je speciálně vyvinutá pro muže a přináší pocit svěžesti a revitalizace. Snadno se aplikuje a přizpůsobuje se konturám obličeje. Po jejím použití je pleť čistá, osvěžená a revitalizovaná.

Jedinečné vlastnosti:
  • Čistí a detoxikuje pokožku,
  • poskytuje hydrataci a zklidnění,
  • odstraňuje nečistoty a toxické látky,
  • oživuje a osvěžuje pleť.
ak použít L'Oréal Men Expert Pure Charcoal Purifying Tissue Mask 30 g?

Vezměte masku z obalu a pečlivě ji rozložte. Aplikujte masku na čistou a suchou tvář, dobře ji přizpůsobte konturám obličeje. Nechte působit po dobu 15 minut. Poté ji odstraňte a zbývající esenci jemně vmasírujte do pokožky. Doporučuje se použít dvakrát týdně.

L'Oréal Paris dnes patří mezi přední kosmetické značky prodávané v každé drogerii a parfumerii. Značka je reprezentována celou řadou ambasadorů a ambasadorek, které ztělesňují unikátní pohled na krásu zosobněný v legendárním hesle "Protože vy za to stojíte". Najdete mezi nimi například krásky Jane Fonda, Eva Longoria, Julianne Moore, Elle Fanning, Helen Mirren, Maria Borges, Doutzen Kroes nebo Gong Li. L'Oréal Paris prodává celosvětově 50 produktů každou vteřinu a díky svým výzkumným laboratořím nabízí širokou škálu produktů pro muže i ženy ze všech kontinentů, ať už se jedná o make-up, pleťovou péči, péči o vlasy, stylingové produkty, barvy na vlasy či kosmetiku pro muže. Světový úspěch produktových řad jako jsou rtěnky Color Riche, pleťové krémy Revitalift nebo kosmetika pro muže Men Expert Hydra Energetic je výsledkem unikátní expertízy značky, kterou jí dodávají ti nejlepší odborníci, ať už se jedná o Christopha Robina, předního odborníka na barvení vlasů, Stéphane Lanciena, který se specializuje na vlasovou péči, či světovou špičku v oblasti make-upu, Val Garland.