Proč právě L'Oréal Paris Revitalift Filler 7-Day Ampoules 7x1,3 ml?

Poskytněte své pleti tu nejluxusnější péči s pleťovým sérem L'Oréal Paris Revitalift Filler. Vyplňující sérum v ampulích pro vyplnění pleti a hydrataci po dobu 7 dní. Obsažená vysoká koncentrace kyseliny hyaluronové pomáhá pleť vyhladit, intenzivně hydratovat a napomáhá její revitalizaci a zklidnění. 

Po aplikaci 1 ampulky bude vaše pleť hydratovaná, po 7 ampulích bude pleť vypadat mladší. 

Jedinečné vlastnosti:
  • Vyplňuje vrásky,
  • hydratuje a vyživuje,
  • revitalizuje a zklidňuje,
  • pomáhá pokožku vyhladit,
  • vhodné pro všechny typy pleti.
Jak používat L'Oréal Paris Revitalift Filler 7-Day Ampoules 7x1,3ml?
  • Celý obsah ampulky aplikujte na čistou suchou pleť a jemně vetřete.
  • Aplikujte na tvář, krk a dekolt.
Aktivní složky:
  • Kyselina hyaluronová - přírodní látka, která přináší přirozené výsledky. Účinkuje ve dvou krocích: zvláčňuje kůžu v jejích hlubokých vrstvách a stimuluje vazivové buňky fibroblasty k rychlejší produkci kolagenu.

L'Oréal Paris dnes patří mezi přední kosmetické značky prodávané v každé drogerii a parfumerii. Značka je reprezentována celou řadou ambasadorů a ambasadorek, které ztělesňují unikátní pohled na krásu zosobněný v legendárním hesle "Protože vy za to stojíte". Najdete mezi nimi například krásky Jane Fonda, Eva Longoria, Julianne Moore, Elle Fanning, Helen Mirren, Maria Borges, Doutzen Kroes nebo Gong Li. L'Oréal Paris prodává celosvětově 50 produktů každou vteřinu a díky svým výzkumným laboratořím nabízí širokou škálu produktů pro muže i ženy ze všech kontinentů, ať už se jedná o make-up, pleťovou péči, péči o vlasy, stylingové produkty, barvy na vlasy či kosmetiku pro muže. Světový úspěch produktových řad jako jsou rtěnky Color Riche, pleťové krémy Revitalift nebo kosmetika pro muže Men Expert Hydra Energetic je výsledkem unikátní expertízy značky, kterou jí dodávají ti nejlepší odborníci, ať už se jedná o Christopha Robina, předního odborníka na barvení vlasů, Stéphane Lanciena, který se specializuje na vlasovou péči, či světovou špičku v oblasti make-upu, Val Garland.