Proč právě L'Oréal Professionnel Pump?

Dávkovací pumpička pro větší balení šamponů a kondicionérů s obsahem 750 ml umožní snadné a přesné dávkování dle vašich potřeb. Tato dávkovací pumpička je určená pro větší velikosti šamponů a kondicionérů od značky L'Oréal Professionnel. Jednoduchá aplikace umožňuje rychlé dávkování a tím výrazně usnadňuje proces mytí vlasů.

Jak použít L'Oréal Professionnel Pump?
  • Dávkovací pumpičku L'Oréal Professionnel Pump jednoduše našroubujte na víčko šamponu či kondicionéru L'Oréal Professionnel.
  • Délku hadičky uzpůsobte velikosti lahvičky zastřihnutím.
  • Pumpičku lze použít vícekrát.

Příběh značky L'Oréal Professionnel sahá až do roku 1907, kdy francouzský chemik Eugéne Schueller vyvinul recepturu na barvení vlasů, která revolučně změnila kadeřnický svět. O dva roky později díky jeho vynálezu vznikla společnost L'Oréal Professionnel. Od Eugeneova prvního objevu se značka snaží dodržovat jeho vášeň poskytovat kadeřníkům z celého světa ty nejinovativnější produkty, testované a schválené těmi nejznámějšími profesionály. Vyvíjí produkty přizpůsobené velmi náročným odborníkům, kteří očekávají jen to nejlepší, aby mohli ve velmi krátké době dosáhnout toho nejlepšího výsledku. Po několik let je značka přítomna na pařížských přehlídkových molech. Laboratoře pokročilého výzkumu L'Oréal vytváří průlomové technologie a exkluzivní služby, které jsou vždy o krok napřed. INOA, INOA Color Care, DIA Light & DIA Richesse, Fiberceutic - to je řada produktů, které otevírají možnosti profesionálům po celém světě. L'Oréal Professionnel má za cíl dát vyniknout talentu kadeřníka tak, aby tato profese nadále pomáhala každému zákazníkovi ke kráse a nabytí sebevědomí.