Vše skladem
Všechno zboží je originální
Férové ceny

L'Oreal Professionnel Serie Expert Absolut Repair Lipidium Blow-Dry Cream ochranný krém 125 ml

Neoplachující ochranný krém pro poškozené vlasy
L'Oréal
Produkt je trvale stažen z nabídky
Kód: LP1192
Hmotnost produktu: 132 g

Proč právě Loreal Professionnel Serie Expert Absolut Repair Lipidium Blow-Dry Cream ochranný krém 125 ml?

Termo aktivní ochranný krém pro velmi poškozené vlasy. Chrání vlasy před teplem (fén, žehlička, kulma) a zanechává je hebčí a zářivější. Teplem aktivované složení vlasy uhlazuje a urychluje vysoušení. Vlasy jsou po aplikaci více odolné proti lámání. Napomáhá znovu obnovovat lipidy, které se z vlasu vytrácejí kvůli chemickým a tepelným úpravám a také vlivem působení vnějších agresorů. Rekonstrukce vlasů je okamžitě viditelná, vlasy jsou po aplikaci zářivější a celkově více jednotné od kořínků ke konečkům.Technologie:

Obohacený o lipidy, ceramidy, phyto-keratiny a kyselinu mléčnou. Tyto složky obléknou vaše vlasy do ochranného kabátu, který chrání vlasy před poškozením a lámáním a zároveň uzamyká esenciální živiny uvnitř vlasu.Použití: naneste na umytý, ručníkem prosušené vlasy. Neoplachujte. Vlasy upravte dle potřeby za použití fénu nebo žehličky.

L'Oréal

Příběh značky L'Oréal Professionnel sahá až do roku 1907, kdy francouzský chemik Eugéne Schueller vyvinul recepturu na barvení vlasů, která revolučně změnila kadeřnický svět. O dva roky později díky jeho vynálezu vznikla společnost L'Oréal Professionnel. Od Eugeneova prvního objevu se značka snaží dodržovat jeho vášeň poskytovat kadeřníkům z celého světa ty nejinovativnější produkty, testované a schválené těmi nejznámějšími profesionály. Vyvíjí produkty přizpůsobené velmi náročným odborníkům, kteří očekávají jen to nejlepší, aby mohli ve velmi krátké době dosáhnout toho nejlepšího výsledku. Po několik let je značka přítomna na pařížských přehlídkových molech. Laboratoře pokročilého výzkumu L'Oréal vytváří průlomové technologie a exkluzivní služby, které jsou vždy o krok napřed. INOA, INOA Color Care, DIA Light & DIA Richesse, Fiberceutic - to je řada produktů, které otevírají možnosti profesionálům po celém světě. L'Oréal Professionnel má za cíl dát vyniknout talentu kadeřníka tak, aby tato profese nadále pomáhala každému zákazníkovi ke kráse a nabytí sebevědomí.