Proč právě Loreal Professionnel Liss Control 150 ml?

Oblíbený produkt Liss Control v novém stylovém balení. Gelový krém Liss Control dokonale uhlazuje vlasy, zabraňuje krepatění a kontroluje jejich objem. Určeno pro kudrnaté, vlnité a nepoddajné vlasy. Ochrana proti vlhkosti po 24 hodin. Stupeň fixace: 2.

Aktivní látky: Hydro-Protect: chrání účes před vlhkostí po 24 hodin a přitom udržuje objem a tvar účesu.

Guma z Guary: kontroluje tvar účesu.

Silikonové deriváty a kationické polymery: uhlazují vlasy a dodávají jim lesk a hebkost.

UV filtr: chrání vlasová vlákna před sluncem.

Jedinečné vlastnosti:
  • Uhlazuje vlasy,
  • zabraňuje krepatění,
  • chrání proti vhlkosti
Jak použít

1. Aplikujte množství o velikosti 1 až 2 lískových oříšků na umyté, ručníkem vysušené vlasy.

2. Rovnoměrně rozetřete do délek a konců.

3. Upravte jako obvykle.

V případě pevných a dlouhých vlasů, tento postup zopakujte dle potřeby. Pro dosáhnutí uhlazených vlasů, vlasy vyfoukejet pomocí fénu. Pokud chcete zabránit pouze krepatění, vlasy můžete nechat uschnout přirozeně.

Příběh značky L'Oréal Professionnel sahá až do roku 1907, kdy francouzský chemik Eugéne Schueller vyvinul recepturu na barvení vlasů, která revolučně změnila kadeřnický svět. O dva roky později díky jeho vynálezu vznikla společnost L'Oréal Professionnel. Od Eugeneova prvního objevu se značka snaží dodržovat jeho vášeň poskytovat kadeřníkům z celého světa ty nejinovativnější produkty, testované a schválené těmi nejznámějšími profesionály. Vyvíjí produkty přizpůsobené velmi náročným odborníkům, kteří očekávají jen to nejlepší, aby mohli ve velmi krátké době dosáhnout toho nejlepšího výsledku. Po několik let je značka přítomna na pařížských přehlídkových molech. Laboratoře pokročilého výzkumu L'Oréal vytváří průlomové technologie a exkluzivní služby, které jsou vždy o krok napřed. INOA, INOA Color Care, DIA Light & DIA Richesse, Fiberceutic - to je řada produktů, které otevírají možnosti profesionálům po celém světě. L'Oréal Professionnel má za cíl dát vyniknout talentu kadeřníka tak, aby tato profese nadále pomáhala každému zákazníkovi ke kráse a nabytí sebevědomí.