Vše skladem
Všechno zboží je originální
Doručení do 24 hodin

Matrix Design Pulse Switch-Flicks gel 100 ml

Gel - vosk na suché i mokré vlasy
Matrix
Produkt je trvale stažen z nabídky
Kód: MA0260
Hmotnost produktu: 121 g

Proč právě Matrix Design Pulse Switch-Flicks gel 100 ml?

Matrix Design Pulse Switch Flicks - dva v jednom a pokaždé jinak, pokaždé ovšem se střední pružnou fixací a dlouhotrvajícím účinkem. Při aplikaci na vlhké vlasy – efekt gelu, při aplikaci na suché vlasy – efekt vosku. Matrix Design Pulse vosk na vlasy je přípravek, který přináší výhodu dvou produktů v jednom. Při aplikaci na vlhké vlasy se chová jako gel. Při aplikaci na suché vlasy je z něj vosk. Nejnovější technologie ve vlasovém stylingu vám přinese neocenitelný výsledek a moderní styling pro jakýkoliv účes.


Použití: rozetřete potřebné množství v dlaních a aplikujte na suché nebo mokré vlasy do konkrétních partií nebo celého účesu.

Matrix

Proč je značka Matrix tak výjimečná?

Matrix je jednou z předních amerických profesionálních značek vlasové péče, stylingu a barvení. Tato značka byla založena v roce 1980 americkou kadeřnickou dvojicí Arnie a Sydell Miller. Millerovi chtěli poskytnout kadeřníkům komplexní nabídku produktů, které by jim pomohly rozvíjet jejich podnikání, ale také by jim umožnili využít jejich kreativitu pro vytváření naprosto jedinečných účesů pro své klienty. Profesionální značka vlasové kosmetiky Matrix často pracujeme s předními kadeřnickými mistry a na jejich podněty vytváří nové, naprosto unikátní produkty. Vybírat můžete z produktů pro domácí použití, jako jsou například skvělé šampony, kondicionéry a masky Biolage nebo nová řada přírodních pečujících a stylingových produktů Matrix R.A.W. V sortimentu Matrix si ale vyberou i profesionálové - perfektní barvy na vlasy, přelivy, šetrné oxidanty, ale i ekonomická balení klasických šamponů a kondicionérů.