Proč právě Matrix SoColor Beauty Colour Chart?
Vyberte si ten správný odstín barvy na vlasy, díky vzorníku barev Matrix SoColor Beauty Colour Chart. Ve vzorníku naleznete širokou škálu odstínů barev na vlasy Matrix SoColor Beauty, které si můžete prohlédnout a zvolit, jaký odstín barvy na vlasy by vám slušel.

Barvy na vlasy Matrix SoColor Beauty zajistí dlouhotrvající barevné výsledky a vynikající krytí šedých a bílých vlasů. Ochranné pčující složky dodávají vlasům ochranu a zářivý lesk. Barvy na vlasy se míchají výhradně s příslušným vyvíječem Matrix Color Sync.
Upozornění:
  • Barvy na vlasy mohou způsobit alergické reakce, proto je potřeba udělat před prvním barvením test citlivosti.
  • Nebarvěte si vlasy, pokud máte vyrážku na obličeji nebo citlivou, podrážděnou a poškozenou pokožku hlavy.
  • Nepoužívejte k barvení řas a obočí.
  • Používejte vhodné ochranné rukavice.
  • Uchovávejte mimo dosah dětí.
Matrix je jednou z předních amerických profesionálních značek vlasové péče, stylingu a barvení. Tato značka byla založena v roce 1980 americkou kadeřnickou dvojicí Arnie a Sydell Miller. Millerovi chtěli poskytnout kadeřníkům komplexní nabídku produktů, které by jim pomohly rozvíjet jejich podnikání, ale také by jim umožnili využít jejich kreativitu pro vytváření naprosto jedinečných účesů pro své klienty. Profesionální značka vlasové kosmetiky Matrix často pracujeme s předními kadeřnickými mistry a na jejich podněty vytváří nové, naprosto unikátní produkty. Vybírat můžete z produktů pro domácí použití, jako jsou například skvělé šampony, kondicionéry a masky Biolage nebo nová řada přírodních pečujících a stylingových produktů Matrix R.A.W. V sortimentu Matrix si ale vyberou i profesionálové - perfektní barvy na vlasy, přelivy, šetrné oxidanty, ale i ekonomická balení klasických šamponů a kondicionérů.