Varianty produktu

Proč právě Max Factor Lipfinity Velvet Matte Lipstick 3,5 ml?

Dlouhotrvající rtěnka Max Factor Lipfinity Velvet Matte dodá rtům intenzivní barvu s matným vzhledem. Rtěnka je obohacena o kokosový olej a vitamín E, které o rty pečují a zvláčňují je.

Rtěnka na rtech rychle schne a vydrží na rtech v perfektním stavu po celý den. 

Jedinečné vlastnosti:
  • Matný efekt,
  • intenzivní pigmentace,
  • výdrž 24 hodin,
  • rychleschnoucí,
  • obohacena o kokosový olej a vitamín E,
  • zvláčňuje rty.
Jak používat Max Factor Lipfinity Velvet Matte Lipstick 3,5ml?

Rtěnku naneste na čisté rty od středu ke koutkům a jemně rozetřete. Pro plnější rty použijte v kombinaci s konturovací tužkou.

Populární kosmetická značka Max Factor funguje již od roku 1909, původně se specializovala na filmový make-up hollywoodských hvězd, ale zanedlouho se o ní dozvěděl celý svět. U jejího zrodu nestál nikdo jiný než pan Factor Max. Tento muž, původem z Polska, na začátku 20.století utekl do Ameriky a otevřel svůj první kosmetický obchod v Los Angeles. Který se brzy stal populárním mezi slavnými herečkami jako byla Marilyn Monroe nebo například Katharine Hepburn. Postupem času se filmový průmysl změnil a tím se také měnili obchodní příležitosti pro Max Factor. A v roce 1916 uvedl Factor svou první kosmetickou řadu a doteď přichází na trh s těmi nejatraktivnějšími produkty. I po všech letech značka udržuje svůj hollywoodském styl a tak stále přináší velký výběr řasenek pro dramatické řasy a palety očních stínů pro dokonalý až filmový kouřový efekt. Make-up Max Factor je ideální dárek pro všechny milovníky krásy. Pomůže Vám cítit se dobře a přináší Vám ty nejlepší a nejnovější trendy v oblasti krásy. Jejich sortiment pokrývá vše od pleti, jako je make-up a korektor, až po řasenky, pudry, primery, tvářenky, rozjasňovače a další. Jedním z jejich nejprodávanějších produktů je Max Factor Lipfinity; řada rtěnek s krásnými výraznými odstíny a dlouhou životnost, dodávající výživu vašim rtům. Všechny produkty v sobě skrývají to správné holywoodské kouzlo. Max Factor, to je kosmetika na kterou se můžete spolehnout.